У Фастівський лісгосп завітали дітки із Дитячого центру «Умка»

10 липня у Фастівський лісгосп завітали дуже дорогі і важливі гості – дітки із Дитячого центру «Умка», які, за програмою, на своїх заняттях знайомляться з різними професіями. Педагоги, розповідаючи малим вихованцям про професії еколога та лісівника, вирішили закріпити отриману дітьми інформацію на практиці і організувати екскурсію до нашого підприємства.

У лісгоспі завжди раді подібним візитам, адже саме з такого віку потрібно прививати любов до природи, вчити берегти навколишнє середовище та бачити прекрасне навколо себе.
Розуміючи, що детально знайомити дітей такого віку з лісівничими професіями ще рано, у лісгоспі їм розповіли з чого починається ліс: як заготовляють насіння дерев, вирощують сіянці, хто його садить, доглядає, охороняє, для чого вирощують ліс і що виготовляють із деревини. Приємно те, що дітки орієнтувалися в темі і давали відповіді на зустрічні запитання.

Щоб не обмежуватися тільки розповідями, головний лісничий лісгоспу Леонід Прокопюк, незважаючи на свою зайнятість, провів для гостей екскурсію центральною садибою підприємства та по території Снітинського лісництва. Дітки побачили лісовий розсадник, де вирощуються маленькі сіянці основних лісоутворюючих порід, теплицю, в якій закладають живці декоративних рослин та ознайомилися з їх видами, з великим задоволенням поспостерігали за екзотичними птахами, які є на території лісництва, а ще з більшим задоволенням посмакували гостинцями, якими їх пригостив лісничий підрозділу Віктор Глабай.

Після завершення цього пізнавального заходу, педагоги Дитячого центру подякували за цікаву екскурсію, та вручили головному лісничому подяку.

PS: На запитання, що дітям найбільше сподобалося під час екскурсії, вони хором відповіли: «все!». Можливо запам’ятається не все, але ця екскурсія залишить слід у їхньому житті. І якщо маленька дівчина сказала, що розповість брату, про те, що сірники у лісі кидати не можна, - день пройшов не дарма...

Джерело: https://fastivlis.net

Поделиться

Комментариев 0 к "У Фастівський лісгосп завітали дітки із Дитячого центру «Умка»"

Добавить комментарий

Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь