Фастівські медики вивчали аспекти реформування галузі

Фастівські медики вивчали аспекти реформування галузі

Медицина нині – на стадії безлічі змін, що є незамінним атрибутом реформування. Тож аби заклади охорони здоров'я первинного, вторинного рівня надання медичної допомоги Фастова, їхні менеджери пройшли його якнайбезболісніше та швидко пристосувались до роботи у нових умовах, виконавчий комітет Фастівської міської ради проводить низку заходів, зокрема, щодо сприяння формуванню електронного реєстру пацієнтів та впровадженню нової моделі фінансування в рамках створення госпітальних округів.

З цього приводу сьогодні, 11 липня, у Фастові пройшов семінар «Практичні заходи МОЗ України щодо підготовки системи охорони здоров’я до впровадження нової моделі фінансування стаціонарів за методологією  ДСГ. Роль інформаційних технологій та кваліфікації персоналу.». На запрошення міськвиконкому його провів Сергій Дяченко, заступник директора ДЗ «Центр медичної статистики МОЗ України». Цей заклад визначений уповноваженою установою МОЗ України щодо впровадження діагностично-споріднених груп у галузі охорони здоров'я.
 
В семінарі взяли участь керуючий справами Л. Тхоржевська, фахівці з виконкому міської ради, та, оскільки однією з головних цілей семінару було підвищення обізнаності менеджерів охорони здоров’я з ефективними методами управління в медичній сфері - головні лікарі, економісти та статистики закладів охорони здоров'я первинного, вторинного рівня надання медичної допомоги, представник фонду соціального страхування.
Взагалі семінар присвячувався розгляду завдань, пов’язаних з реформуванням системи охорони здоров'я, переходом від моделі фінансування «ліжко-днів» до моделі, коли держава буде здійснювати закупівлю послуг, впровадженню діагностично-споріднених груп у галузі охорони здоров'я. Відкриваючи зорганізований захід, міський голова М. Нетяжук закликав його учасників отримані теоретичні знання вміло застосувати  з урахуванням місцевих реалій заради здоров’я фастівчан, задля подальшого успішного розвитку рідного міста.
 
Джерело: http://fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "Фастівські медики вивчали аспекти реформування галузі"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь