В Фастові відбулись урочистості з нагоди Дня Національної поліції України

В Фастові відбулись урочистості з нагоди Дня Національної поліції України

4 липня в актовій залі міської ради відбулись урочистості з нагоди Дня Національної поліції України. Раніше, три роки поспіль, святкування відбувались щорічно 4 серпня. З цього року відповідно до Указу Президента України від 4 квітня 2018 року № 97 це професійне свято відзначається 4 липня – саме цього дня 2015 року нова українська поліція склала присягу. А напередодні - 2 липня 2015 року Верховна Рада прийняла закон «Про Національну поліцію».

Про це повідомляє Фастівське відділення поліції.

Таке свято дуже важливе для нашої країни, адже захищати потрібно не тільки цілісність кордонів України, але й порядок на території самої держави. Воно мусить бути, адже поліцейські повинні відчувати увагу щодо себе не лише тоді, коли стається біда. А й тоді, коли треба відзначати їхні заслуги перед народом України.

Співробітники Фастівського відділення поліції Васильківського ВП ГУ НП України в Київській області приймали вітання від керівників Фастова та Фастівського району. Слова найкращих побажань лунали з вуст виконуючого обов'язки голови райдержадміністрації В. Муцинова, голови Фастівської районної ради Г. Сиваненка. міського голови М. Нетяжука. Працівникам поліції вони зичили міцного здоров’я, добра i миру, витримки і наснаги та подальших успіхів у нелегкій, саможертовній службі.

- Кожного дня, виявляючи мужність, витримку та самовіддачу ви охороняєте життя та здоров’я мешканців нашого міста, стоїте на варті порядку. Важкі поліцейські будні вимагають від кожного високого професіоналізму та зразкової дисципліни. На вас покладено відповідальне завдання – захист життя та здоров’я наших громадян, їх прав і свобод, – зазначив у вітальному слові Михайло Нетяжук. - Служба в органах правопорядку завжди була нелегкою. Значимість її зростає нині, коли співробітники поліції не лише цілодобово виконують покладені на них обов’язки, але й беруть активну участь у забезпеченні національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації на сході нашої країни.

Самовіддано захищаючи інтереси простих громадян на лінії розмежування, ви також щоденно ризикуєте власним життям у внутрішній війні зі злочинністю, вірно дотримуючись присязі, даній при вступі на службу, - сказав міський голова.

З нагоди свята від імені місцевих органів влади кращі правоохоронці отримали грамоти за бездоганне виконання службових обов’язків та високі показники в роботі.

Поділитися

Коментарів 0 до "В Фастові відбулись урочистості з нагоди Дня Національної поліції України"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь