В Потіївці відбулися збори мікрорайону

В Потіївці відбулися збори мікрорайону

Практика проведення зборів у мікрорайонах міста не нова. З певною періодичністю члени комітетів самоорганізації населення збираються, щоб розповісти мешканцям про роботу КСОНу та про плани на майбутнє.

 
Наприкінці минулого тижня збори відбулися в мікрорайоні Потіївка. Завітали на зустріч із членами комітету депутати міськради Оксана Шевчук і Олександр Федун та зав.сектору демократичних ініціатив міськвиконкому Людмила Рудяк.
 
Під головуванням голови КСОНу Таїсії Ковби члени комітету говорили із мешканцями Потіївки в першу чергу про благоустрій мікрорайону. Наголошували на тому, що важливо заключати із комбінатом комунальних підприємств договорів на вивезення сміття та слідкувати за порядком біля будинків і на прилеглих вулицях біля осель. Та наголошували на тому, що чистота та порядок в мікрорайоні залежить в першу чергу від мешканців. Разом з тим, Таїсія Олексіївна подякувала усім, хто брав участь у суботниках, а їх за весну було проведено аж 14.
 
Говорили на зборах про долю проектів Бюджету участі, які були подані від мікрорайону та консультувалися із депутатом Оксаною Шевчук щодо можливості їх реалізації. Активно долучився до зборів депутат міської ради Олександр Федун. Він також поспілкувався із мешканцями та надав відповіді на усі поставлені запитання. 
 
Джерело: http://fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "В Потіївці відбулися збори мікрорайону"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь