Іво Бобул хоче йти у президенти і попросить допомоги у Трампа

Іво Бобул хоче йти у президенти і попросить допомоги у Трампа

Відомий український співак і композитор з Буковини Іво Бобул заявив, що буде балотуватися в президенти України на наступних президентських виборах.

Як він заявив в ефірі програми "Бацман" на телеканалі "112 Україна", він починає збирати гроші на виборчу кампанію.

"Я зараз збираю фінанси, тому що потрібні. Ну, а народ підтримає, я це стовідсотково знаю", - заявив Бобул.

За словами співака, він зважився на цей крок, тому що бачить, що країна "йде не туди, куди потрібно". Для того, щоб це зупинити, Іво Бобул зібрав команду і приготував передвиборчу програму. Як тільки почнуться агітаційні акції - це все буде опилюднено.

"Мені потрібно поговорити з Трампом (президентом США Дональдом Трампом. — авт.), поїхати в Штати і попросити у нього допомоги. Я думаю, що він допоможе, так як у нас спільні з ним погляди!" — заявив співак.

Бобул повідомив також, що до нього звертаються олігархи з пропозицією допомогти.

"Вони приходять, але просять щось взамін!" — заявив він.


Співак не хоче працювати з олігархами на їхніх умовах і заявляє, що в разі свого обрання президентом змусить олігархів "повернути гроші в країну".

"Є один дуже хороший спосіб! По-перше, зібрати всіх і сказати, я оголошую амністію, ви повинні повернути гроші в країну, інакше ми знайдемо спосіб зробити вас жебраками!" — заявив він.

За його словами, в Україні "потрібно піднімати економіку, дати людям можливість працювати". "Закони повинні бути, які повинні працювати на людей! Демократія — це не вседозволеність, це якісь блага, але не вседозволеність", — упевнений Бобул.

У нас дуже багата держава. Всі надра належать народу, але ними користуються інші люди. Проте ми знайдемо способи, як зробити багатіїв жебраками. Не треба чіпати те, що належить народу.

Таку обіцянку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK дав співак і композитор Іво Бобул, відповідаючи на запитання, що його спонукало заявити про участь у президентських перегонах.

«За останні роки людям вже остогидли обличчя політиків. Треба казати людям правду, що їх дурять. Політики можуть обдурити раз, два чи три, а на четвертий уже ні.

Те, що треба підняти рівень культури в Україні – це однозначно. Також в нас економіка на межі фолу. Якби в мене не було команди, я б не йшов на вибори. Я спілкуюся з людьми, які зробили для держави дуже багато – вченими, лікарями», – розповів Народний артист України.

Водночас на запитання, яким буде фінансування виборчої кампанії, пан Бобул відповів, що для участі у президентських перегонах не потрібно п'ятизначних сум.

«Зараз основне – пояснити народу, чому я йду і що я хочу робити в державі, щоб вони зрозуміли, що крім того, що я співаю, я ще людина думаюча, яка дбає, аби громадяни вже сьогодні жили добре», – вважає артист.

Своєю чергою Вадим Карасьов поцікавився у співака, що він має на увазі під висловлюванням, що треба людям говорити правду, чи він відрізняє правду в політиці та на побутовому рівні.

«У політиці правди немає – тільки обман. У нас дуже багата держава. Всі надра, які є в державі, належать народу, а не одній людині. Про це хтось хоча б раз сказав? Ми знаємо, що ми маємо свій газ, нафту, вугілля? Хтось цим користується, але тільки не нація.

Треба кардинально міняти людей, зробити так, аби вони зрозуміли, що вони – господарі на цій землі. Коли стану президентом, я знаю, що потрібно робити. Я сказав би, що ми знайдемо способи, як зробити їх жебраками. Тому не треба чіпати те, що належить народу і брати собі», – відповів Іво Бобул.

Поділитися

Коментарів 0 до "Іво Бобул хоче йти у президенти і попросить допомоги у Трампа"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь