Фастівчани вітали прийомні родини

Фастівчани вітали прийомні родини

В народі кажуть: щаслива родина – багата країна. Сьогодні з впевненістю можна говорити, що Фастів – багате на людське тепло місто. Адже у нас є аж п’ять родин, де батьки дарують тепло серця не лише своїм, біологічним дітям, а й прийомним дітлахам.

 
Психологи стверджують, що для розвитку маленької дитини надзвичайно важливою є турбота про неї дорослих. Спочатку-тепло материнських грудей і лагідність її рук, потім-близькі люди: батько, брати і сестри, бабуся та дідусь. Саме тому, розуміючи перевагу виховання дітей в родині над інтернатними формами виховання, в Фастові - одному із перших міст Київської області – було ліквідовано міський дитячий будинок. 
 
І сьогодні, у переддень Міжнародного дня сім’ї, фастівчани вітали прийомні родини. 
 
Як зазначила Олена Давиденко, заступник міського голови з гуманітарних питань, першою прийомною сім’єю у м.Фастів стала прийомна сім’я Гутевич Наталії Андріївни і Юрія Станіславовича, які мають досвід виховання 4 власних і 4 прийомних дітей.
 
Трьох власних доньок, а також двох прийомних хлопчаків та одну прийомну дівчинку виховують батьки Ірина Петрівна та Валентин Володимирович Іващенки. 
 
Батьки Дитячого будинку сімейного типу Томченко Людмила Юріївна і Ігор Михайлович викохують у своїй оселі 4 власних і 7-ох прийомних дітей.
 
Прийомні батьки Слободян Анна Анатоліївна і Максим Володимирович огортають сімейним теплом 3 малюків.
 
 
Прийомна родина Бугайових Інни Василівни і Ігоря Анатолійовича випустивши у світ двох дорослих дітей, займаються зростанням і вихованням 2 прийомних діток: дівчинки і хлопчика.
 
Джерело: http://fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "Фастівчани вітали прийомні родини "

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь