В Фастові триває двомісячник благоустрою

В Фастові триває двомісячник благоустрою

Тривають роботи по приведенню до належного санітарного та естетичного стану, очищення від сміття території нашого міста, в рамках двомісячника благоустрою. Мешканці мікрорайонів міста також активно долучаються до відповідних робіт, про що свідчать результати об’їздів вулиць мікрорайонів.

 
Обстеження існуючого стану благоустрою по вулицях міста виявляють ті проблемні питання, що є спільними для всіх мікрорайонів та потребують вирішення:
  • неналежний санітарний стан присадибних ділянок окремих житлових будинків та прилеглих територій
  • складування будівельних матеріалів та обрізаного гілля вздовж парканів житлових будинків
  • необхідність скошування трави і бур’янів на узбіччях доріг, тротуарів та вздовж парканів житлових будинків
  • необхідність прибирання піску з проїжджої частини доріг під бордюрами.
Так, проведено обстеження мікрорайону Завокзалля з наданням інспекторами по благоустрою приписів мешканцям житлових будинків по вулицях Галафеєва, Новокиївська і Залізнична про дотримання правил благоустрою та прибирання власних і прилеглих територій, відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також здійснено об’їзд мікрорайону Фастів-2 з наданням приписів підприємцям щодо приведення до належного санітарного стану прилеглих територій.
 
Результати обстеження мікрорайону Кадлубиця свідчать про небайдуже ставлення до оточуючого середовища переважної більшості мешканців, а також високу громадянську позицію окремих людей. Так, Зінчук Андрій Миколайович – голова вуличного комітету по вул. Житомирська, №№1-113, С.Білого і Д.Григоренка разом з родиною Каленських (вул. Житомирська, 111) слідкують за чистотою і порядком на своїх вулицях, більше того, є прикладом для наслідування, адже постійно прибирають територію скверу імені Дмитра Григоренка та дитячого майданчика, вивозять сміття.
 
Джерело: http://fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "В Фастові триває двомісячник благоустрою"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь