У Фастові пройшов ювілейний 10-й традиційний турнір з міні-футболу серед ветеранів

У Фастові пройшов ювілейний 10-й традиційний турнір з міні-футболу серед ветеранів

У далекому 2009 році за ініціативи щойно створеної громадської організації «Фастівська міська федерація футболу», яку очолив Анатолій Михайлюк, підтриманої Фастівською міськрайонною газетою «Перемога» під керівництвом Віктора Урлапова, 09 травня відбувся перший ветеранський турнір, присвячений Дню Перемоги, у якому тріумфувала команда «Ветеран». Наступного року футболісти останнього вдруге заволоділи трофеєм. У 2011-2013 роках естафету у «Ветерана» перехопив «Рефрижератор», який перемагав три роки поспіль. У 2014 році виконком ФМФФ запровадив перехідний Кубок переможця турніру, який першими підняли над головою ветерани «Преміума», а наступного року – «Газпрому». Потім знову настало дворіччя «рефів».

Цьогоріч 09 травня на стадіоні «Рефрижератор» пройшов ювілейний 10-й традиційний турнір з міні-футболу серед ветеранів, присвячений Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Понад сотня футболістів віком за 35 років у складі дев’яти команд, розділених волею жереба на три групи, змагалися за перехідний Кубок переможця змагань. Згідно Положення про турнір до півфіналів потрапляли переможці груп та найкраща друга команда.

“Сліпий” жереб звів у групу “А” усіх діючих тріумфаторів турніру “Рефрижератор” (5 разів), “Ветеран” (2) і “Преміум-ТМ” (1). Футболісти останнього голів не забивали і поступилися більш досвідченим в обох поєдинках відповідно 0:2 і 0:1. Єдиний гол Руслана Бурдейного приніс перемогу найбільш титулованій команді (1:0), а з нею і перше місце в групі «А».

У групі «В» сильнішим виявилося «Динамо», яке здолало потужний «Фенікс» (1:0) і  «Енергію» (3:0). В очному двобої «Фенікс» спромігся забити чотири голи дідівщанцям, стати найкращою другою командою та вийти до півфіналу.

Група «С» делегувала у стадію плей-офф команду «Олімп», яка переграла «Гулівуд» (1:0) і «Живчик» (2:0). В очному двобої футболісти Великих Гуляків також мінімально поступилися «Живчику» (0:1).

У першому півфіналі динамівці переграли знесилених «олімпівців» (2:0), які не мали достойної лави запасних. А «рефи» стадію півфіналу уже традиційно, як і минулого року, подолали лише у серії післяматчевих пенальті. «Фенікс» під проводом мудрого Василя Гапона виконав установку на матч, не дозволив нападникам залізничників вразити власні ворота (0:0), і вирішення питання про фіналіста перевів у «лотерею». Але йому ж у ній і не повезло – Віктор Негода пробив вище воріт, а потужний постріл Василя Шевчука намертво зафіксував голкіпер «Рефрижератора» Едуард Михайлюк.

А далі все просто і легко … Фінал 2017 року … «Рефрижератор» – «Енергія»  4:0. Фінал 2018 року: «Рефрижератор» – «Динамо» 3:0. Герої матчу: Олег Федорко, Андрій Дацюк і Дмитро Бордіженко, які влучними пострілами схилили шальки терезів на користь залізничників, та Едуард Михайлюк, який залишив власні ворота сухими на протязі усього турнірі, навіть у серії пенальті. Третьою стала команда «Фенікс».

Таким чином, «Рефрижератор» у складі Сергія Бургела, Дмитра Бордіженка, Руслана Бурдейного, Андрія Дацюка, Вадима Загляди, Євгена Ільїна, Миколи і Леоніда Крижанівських, Віталія і Андрія Ліпських, Костянтина Марченка, Едуарда Михайлюка, Олександра і Миколи Пащенків, Олега Федорка і Антона Шевченка втретє поспіль і вшосте загалом вибороли назавжди перехідний Кубок переможця турніру та отримали безкоштовні підписки на ІІ півріччя від інформаційного спонсора змагань Фастівської міськрайонної газети «Перемога». Усі команди-призери нагороджені дипломами ФМФФ. Визнані кращими у своїх командах Олег Федорко («Рефрижератор»), Олександр Брусенко («Ветеран»), Сергій Хіхлушко («Гулівуд»), Сергій Крейман («Енергія»), Володимир Кравченко («Живчик»), Олег Ткачук («Олімп»), Артур Толмачов  («Преміум-ТМ») і Анатолій Бондаренко («Динамо») отримали цінні призи від організаторів змагань. Кращий бомбардир турніру динамівець Ігор Ліпський, автор найкращого голу Андрій Ліпський, кращий гравець турніру Едуард Михайлюк, найстарші гравці Михайло Грицаєнко (1953 р.н.),  Василь Гапон (1955 р.н.), Віктор Тарасюк (1956 р.н.), Олексій Цвібель (1957 р.н.), Віктор Куріленко, Юрій Свиридович і Віталій Ліпський (усі 1961 р.н.) нагороджені цінними подарунками від спонсорів змагань магазинів «Бульбашка» і «НІКА». Та найбільш неочікуване задоволення команди-призери і найстарші футболісти отримали від подарунків і грошових призів, які уже третій рік поспіль ініціативно встановлює мешканець с. Великі Гуляки Анатолій Голуб.

Фастівська міська федерація футболу вдячна усім учасникам змагань, уболівальникам, які відвідали турнір, інформаційному спонсору Фастівській міськрайонній газеті «Перемога» (головний редактор Віктор Урлапов), Вадиму Булавенку і Сергію Кривенку (власникам магазинів «Бульбашка» і «НІКА»), Анатолію Голубу за надану допомогу, арбітрам Максиму Бляшуку і Віктору Тарасюку, медпрацівнику Юрію Бережному.

Джерело: http://fmff.fastiv.info/

Поділитися

Коментарів 0 до "У Фастові пройшов ювілейний 10-й традиційний турнір з міні-футболу серед ветеранів"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь