У Фастівському лісгоспі магістрами НУБІП посаджено експерементальну плантацію швидкоростучої тополі

13 квітня до Веприківського лісництва ДП «Фастівський лісгосп» завітали: завідувач кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій Віктор Маурер, асистент кафедри Ірина Одарченко та група студентів навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України, для проведення виїзного науково-практичного семінару.

Для магістрів першого року навчання із спеціалізації «поновлення та розведення лісу» наразі гаряча пора, вони кожен другий, третій день проводять у лісі. Так і того дня, після здачі іспиту із плантаційного вирощування, продовжили закріплення знань на практиці.

Враховуючи той факт, що у Фастівському лісгоспі і загалом у Київській області мало плантацій, для тестування культиварів тополі, науковці разом із студентами заклали таку плантацію у Веприківському лісництві, згідно угоди між ДП «Фастівський лісгосп» та НУБІП. Вони зібрали вегетативні живці швидкоростучої тополі різних селекцій: французької, італійської, словацької, української, - загалом культивари 14 різних тополь, які виведені селекціонерами, або відібрані лісівниками, для того щоб дослідити та з 14 видів відібрати ті, які найбільше підходять нашій місцевості, і з яких можна отримати максимальну біомасу, та висадили на ділянці, площею 0,2 га.

Після закінчення посадки гостям провели екскурсію територією Веприківського лісництва і на лісорозсаднику.

Така робота – це лише початок спільної діяльності лісівників, науковців і студентської молоді. Для останніх - це велике навчання, а для лісгоспу – перспектива на майбутнє.

Джерело: https://fastivlis.net

Поделиться

Комментариев 0 к "У Фастівському лісгоспі магістрами НУБІП посаджено експерементальну плантацію швидкоростучої тополі"

Добавить комментарий

Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь