Роботу моторвагонного депо Фастів-1 проінспектувало керівництво регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

Роботу моторвагонного депо Фастів-1 проінспектувало керівництво регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

Особисто контролюючи реалізацію дорожньої програми розвитку господарства приміських пасажирських перевезень, в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький відвідав моторвагонне депо Фастів-1, побував в основних виробничих цехах, де виконують ремонти та технічне обслуговування електропоїздів, поспілкувався з керівниками середньої ланки та рядовими працівниками депо.

Пильна увага була прикута до найменшого виробничого процесу. Так, у ремонтних цехах Роман Веприцький акцентував увагу на питаннях якісного оновлення моторвагонного рухомого складу, «щоб електропоїзди виходили за ворота депо в ідеальному стані»; на можливостях збільшення обсягів ремонту та його пришвидшенні. Ішлося також про оновлення застарілого верстатного обладнання та інструменту, планову та ритмічну роботу із накопичення запасів необхідних запчастин та матеріалів, створення належних умов праці для трудівників.

У малярному цеху Романа Веприцького цікавило, яким інструментом тут працюють, які фарби та засоби захисту використовують. Після спілкування з робітниками дорожня служба матеріально-технічного постачання отримала завдання вже найближчим часом забезпечити цех сучасним фарбувальним обладнанням, швидковисихаючими фарбами, надійними засобами захисту органів дихання, а в подальшій роботі ретельніше виконувати замовлення структурних підрозділів, які ті формують на підставі практичного досвіду.

«Ми спільними зусиллями повинні пришвидшити вихід електропоїздів на лінію. Це дозволить регіональній філії виконувати взяте на себе зобов’язання – відійти від шестивагонних приміських складів там, де пасажиропотік потребує довших составів, а також комплексно змінити ситуацію в дорожньому секторі приміських перевезень», - зазначив Роман Веприцький.

За словами керівника регіональної філії, це також відповідає тому курсу, на який залізничників націлює керівництво ПАТ «Укрзалізниця» та особисто в.о. голови правління Євген Кравцов, – інтенсифікувати модернізацію та ремонти рухомого складу, насамперед пасажирського, підвищити якість послуг, що надаються пасажирам.

Нагадаємо, що з 27 лютого на маршруті Фастів – Київ після виходу з ремонту, проведеного у депо Фастів-1, курсує прискорений приміський поїзд № 6072. Його призначено на нитку поїзда № 802. Приміський поїзд відправляється з Фастова о 06:07 і через одну годину десять хвилин прибуває до столиці.

Для задоволення пасажирського попиту на перевезення у приміському сполученні Південно-Західна залізниця також з 27 лютого відновила курсування приміського поїзда № 6025 сполученням Київ – Фастів.

Джерело: http://swrailway.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "Роботу моторвагонного депо Фастів-1 проінспектувало керівництво регіональної філії «Південно-Західна залізниця»"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь