З 1 квітня у Фастові стартує медична приписна кампанія

З 1 квітня у Фастові стартує медична приписна кампанія

Кожен громадянин України повинен підписати декларацію – укласти договір із обраним лікарем. Зробити це дуже просто, варто виконати три простих кроки.

 
КРОК ПЕРШИЙ – ВИЗНАЧІТЬСЯ З ЛІКАРЕМ
Відтепер лікар аж ніяк не закріплений за пропискою пацієнта. Підписати договір можна із будь-яким терапевтом (сімейним лікарем), який працює в медичному закладі в будь-якій точці країни. Вибір повністю залежить від бажання пацієнта обслуговуватися в того чи іншого лікаря.
В місті створено та успішно функціонує Фастівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги, де відповідні медичні послуги надають 9 висококваліфікованих лікарів-терапевтів (В.С.Кусняк, А.З.Следзь, І.Г.Логвінов, Є.П.Гушла, С.М.Козій, Т.І.Жиркова, Л.А.Дубас, О.В.Тараненко, Є.О.Ніколаєв) та 4 педіатри (В.В.Курілковський, Т.М.Курліковська, Ж.М.Землянська, Н.Б.Савченко). Розташований він за адресою вулиця Київська, 57 (бувша залізнична лікарня). Телефони для довідок: 9-24-43 (реєстратура для дорослих) і 9-24-11 (реєстратура дитячого відділення).
 
КРОК ДРУГИЙ – ПІДПИШІТЬ ДЕКЛАРАЦІЮ
Заклади первинної медичної допомоги, в яких працюють сімейні лікарі, підписують контракт з Національною службою здоров’я, а пацієнти – декларацію з тими лікарями, яких самі собі обрали. 
Декларація підписується безстроково, тобто пацієнту не потрібно буде перепідписувати її щороку. З іншого боку, якщо виникає потреба чи бажання підписати угоду з іншим лікарем, це можна зробити у будь-який час. 
Документи, які знадобляться для підписання угоди з лікарем, –паспорт та ідентифікаційний номер. Для підписання декларації з педіатром (чи сімейним лікарем, який буде обслуговувати вашу дитину) - свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) обох його батьків або опікунів.
Щоб підписати декларацію, треба зустрітися із обраним лікарем, який і вносить пацієнта у єдину електронну базу даних. Після цього роздруковується два екземпляри паперового варіанту даного договору, один з яких залишається у пацієнта як доказ співпраці із обраним спеціалістом.
 
ВАЖЛИВО! На випадок відпустки або хвороби у вашого лікаря має бути заміна — інший лікар первинної ланки або черговий заклад первинної медичної допомоги. Якщо вам знадобиться допомога, а ви знаходитесь в іншому місті, звертайтесь до найближчого закладу первинної медичної допомоги.
 
КРОК ТРЕТІЙ – У КОНТАКТІ ІЗ ЛІКАРЕМ
Пацієнт до обраного лікаря може звертатися із будь-яких питань, які стосуються медичної галузі. Якщо ж терапевт не може вирішити проблему хворого, він зобов’язаний видати направлення до вузькопрофільного спеціаліста.
Окрім безпосереднього обстеження і лікування, лікарі первинної ланки в разі необхідності виписують рецепти на ліки, в т.ч. які підпадають під програму “Доступні ліки” (безкоштовні ліки в аптеці, за які платить держава), та надають будь-які медичні довідки. 
 
Більш детальні інструкції для лікаря та пацієнта можна переглянути на платформі еHealth (https://portal.ehealth-ukraine.org/
 
Джерело: http://fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "З 1 квітня у Фастові стартує медична приписна кампанія"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь