Військові вагони на замовлення Міністерства оборони України переобладили фастівські залізничники

Військові вагони на замовлення Міністерства оборони України переобладили фастівські залізничники

Доки на Сході нашої країни триває війна, територією нашої держави рухається велика кількість ешелонів з військовою технікою, які супроводжує варта. До цього часу для військової варти використовувались так звані вагони-теплушки, в яких було відсутнє освітлення, не було туалету і спати доводилось на настилах...
Так було доти, доки за справу не взялись фастівчани.

Так, на замовлення Міністерства оборони України, Фастівська філія «Рефрижераторної вагонної компанії» ПАТ «Укрзалізниця» (колишній «Укррефтранс») переобладнала 15 службово-технічних рефрижераторних вагонів для потреб супровідників військових ешелонів. Випробування переобладнаних спецвагонів відбулося 12 березня за маршрутом Дарниця - Фастів із залученням представників Генерального штабу Збройних сил України.

- Укрзалізниця вчасно і оперативно виконала завдання керівництва країни та створила гідні умови для військових, які захищають нашу державу.  Відтепер військові отримають зовсім інший рівень комфорту завдяки переобладнаним спецвагонам», - зазначив під час презентації в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Він розповів, що всі роботи виконані власними силами та за кошти Укрзалізниці. На модернізацію кожного вагона витрачено близько 250 тис. грн. Загальна вартість 15 вагонів - близько 3,75 млн грн.

Переобладнані спецвагони модернізовані і облаштовані спальними купе, караульними приміщенням, санвузлами та кухнями. Кухня укомплектована меблями, плитою для приготування гарячих страв та кухонним інвентарем. Усі побутові приміщення опалюються взимку. Система водозабезпечення влаштована аналогічно системі пасажирського вагона та містить все необхідне: душ, умивальник і туалет. Спецвагони мають сейфи для зброї, вікна з гратами, освітлення та все необхідне за військовим статутом караульної служби. Для утримання цих вагонів під час перевезень у технічно справному стані передбачено постійне перебування у них фахівця (механіка рефрижераторної секції).

Алла Миснік, яка наразі керує потужною філією «Рефрежираторної вагонної компанії», зазначила:

  • Наші модернізовані вагони – це результат кропіткої праці колективу фастівських залізничників, зокрема фахівців вагонно-ремонтного відділення філії РВК під керівництвом Олега Федонюка. Самовіддано працювали над виконанням замовлення вагонно-складальний цех, заготівельний, колісно-роликовий, цех з ремонту будівель та споруд. Щиро вдячна за працю кожному фахівцю відповідної ланки. Нам приємно, що саме фастівським спеціалістам довірили виконувати таке важливе замовлення, з яким, вважаю, ми впорались добре.

 

Юлія Шпакович

Поділитися

Коментарів 0 до "Військові вагони на замовлення Міністерства оборони України переобладили фастівські залізничники"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь