Начальник «Фастівська ЖЕК» Микола Савочка про підвищення тарифів на прибирання прибудинкових територій (відео)

Відповідно до рішення виконавчого комітет Фастівської міської ради №6 від 24 січня 2018 року було скориговано тарифи на прибирання прибудинкових територій. Ця послуга є складовою тарифу на квартину плату та плату за утримання будинків та прибудинкових територій. Про це на апаратній нараді повідомив начальник комунального підприємства «Фастівська ЖЕК» Микола Савочка.

Він наголосив, що повідомлення про наміри та обґрунтування причин коригування тарифу було доведено до відома населення через засоби масової інформації – Фастівську міськрайонну газету «Перемога» №49 від 07.12.2017 та сайт міськради.

В період з 10 грудня 2017 року по 20 січня 2018 року звернень, пропозицій зі сторони населення до КП «Фастівська ЖЕК», за інформацією Миколи Миколайовича, не надходило. І вже 24 січня було прийнято рішення про коригування даного тарифу.

Після прийняття рішення інформація про підвищення вартості послуги прибирання прибудинкової території знову ж була доведена до населення. Здійснено це завдяки Фастівській міськрайонній газеті «Перемога» (№7 від 15.02.2018). Також кожному фастівчанину разом із «платіжкою за ЖЕК» було надіслано індивідуальне повідомлення про зміну вартості тарифу.

Джерело: Фастівський МВК

Поделиться

Комментариев 0 к "Начальник «Фастівська ЖЕК» Микола Савочка про підвищення тарифів на прибирання прибудинкових територій (відео)"

Добавить комментарий

Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь