Небезпечні для життя: журналісти проінспектували електричку "Київ - Фастів" (відео)

З електрички просто до лікарні потрапив молодий хлопець, що добирався до столиці з передмістя. Його затисло дверима настільки, що рятували пасажира в реанімації. Чому приміські поїзди стають дедалі небезпечнішими і що з цим робити?

Нічого спільного з комфортом, теплом і безпекою – все це про більшість приміських електричок. У союзі споживачів влаштовують рейд. Перші враження – від зовнішнього вигляду вагонів.

"Вагон весь іржавий, його потрібно відправляти на ремонт. Гума відпадає, а ніхто його з маршруту не знімає. Може на ходу вивалитися скло, вся гума вже прогнила і випала зовні, всередині те саме", – говорить виконавчий директор ГО "Союз захисту прав споживачів" Максим Несмєянов.

Електричка "Київ – Фастів" готова до відправлення. Хоча з тріщинами на лобовому склі її не повинні були випускати в рейс.

"Потрібно замінити скло, але через те, що не вистачає грошей, вона їздить з таким битим склом. Ще один камінчик – і скло випаде на машиніста", – попереджає Максим Несмєянов.

Підйом сходами вагона взагалі смертельно небезпечний для пасажира. Сходинки слизькі й різнорівневі.

Між вагонами також краще не ходити: все обледеніло, можна посковзнутися.

У самому вагоні – брудно й холодно. У той час як за всіма стандартами – має топитися. Найгірша ситуація – з туалетами.

Пасажири скаржаться: їхати в таких умовах противно, але куди діватися – треба.

На залізниці визнають, більшість електричок старі. До кінця року повинні оновити не більше 20% складу. Минулої осені залізниця вже пустила на маршрут три модернізовані поїзди. Але вже в лютому відомство поскаржилося – чисті вагони пасажири швидко перетворюють на брудні та пошарпані.

Джерело: Сегодня

Поделиться

Комментариев 0 к "Небезпечні для життя: журналісти проінспектували електричку "Київ - Фастів" (відео)"

Добавить комментарий

Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь