Весна на Казнівці починається з приємних новин

Весна на Казнівці починається з приємних новин

Фастівські ДНЗ № 5 «Сонечко» та навчально-реабілітаційний центр, що на Казнівці, розташовані в одному приміщенні, як то кажуть, під одним дахом. Це досить примітна зовні оселя, всередині якої для діток обладнані комфортні затишні кімнати.

Та ось система внутрішнього освітлення перебувала в досить незадовільному стані, що викликало занепокоєння батьків та посадових осіб. До того ж, кімнати освітлювались світильниками з енергозатратними і недовговічними лампами. У комплексі все це призводило до значного споживання електроенергії, підвищених витрат на обслуговування світильників.
З приходом весни – за календарем – підстави для хвилювання розтанули. У цих дитячих закладах за рахунок бюджетних коштів проведено досить таки великий та важливий об’єм робіт - повністю замінено електропроводку. ТОВ «ЄМ Груп», яке виконувало капітальний ремонт,  проклало майже 150 метрів нового кабелю, здійснивши водночас часткову заміну електророзеток. Також, в рамках  впровадження екологічних і енергозберігаючих проектів у місті, в приміщенні здійснено модернізацію внутрішнього освітлення: замість традиційних лампочок було встановлено 100 сучасні світлодіодні світильники. 

І що ще важливо, окрім створення і забезпечення умов для збереження здоров'я та безпечного перебування малюків у дошкільному закладі, ці заходи дозволять економити бюджетні кошти, сплачені за енергоносії, що, в свою чергу,  дасть можливість направити збережені матеріальні ресурси на подальшу модернізацію цих же закладів. 

Джерело: http://fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "Весна на Казнівці починається з приємних новин"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь