Ярмарок професій і вакансій пройшов в приміщенні Фастівського міського Палацу культури

Ярмарок професій і вакансій пройшов в приміщенні Фастівського міського Палацу культури

22 лютого спеціалістами Фастівського міськрайонного центру зайнятості, було організовано та проведено Ярмарок професій і вакансій в приміщенні міського Палацу культури.

 
Основна мета заходу – можливість вирішити питання працевлаштування, зорієнтувати майбутніх випускників загальноосвітніх шкіл у виборі професії, допомогти обрати життєвий шлях, показати важливість правильного вибору конкурентоспроможної професії на ринку праці, розібратися у власних інтересах, можливостях та нахилах. Ярмарок професій та вакансій сприяє спілкуванню учнівської молоді, як потенційних абітурієнтів, з навчальними закладами та шукачами роботи з представниками підприємств.
Відкрила захід директор Фастівського МРЦЗ Барабаш Вікторія Олександрівна, яка проінформувала присутніх про стан ринку праці та наголосила, що без активної участі роботодавців, їх підтримки, та бажання безробітних неможливо якісно вирішити проблеми працевлаштування незайнятого населення.
Відвідали Ярмарок учні загальноосвітніх шкіл міста та району, учні Фастівського ліцею-інтернату, студенти Фастівського ЦПТО та Фастівського автомобільно-дорожнього технікуму, клієнти служби зайнятості, що перебувають на обліку, а також зайняте населення.
На ярмарку були присутні представники 29 навчальних закладів різних форм акредитації міст Києва, Білої Церкви та Фастова, 26 роботодавців м. Фастова та Фастівського району, м. Києва, м. Боярка і т.д.
Представники учбових закладів надавали інформацію про свої заклади, умови вступу, проходження практики та подальшого працевлаштування, проводили презентацію своїх закладів, використовуючи мультимедійні засоби та виступи.
 
Роботодавці презентували вакансії, надавали вичерпну інформацію про умови праці, графіки, заробітну плату, об’єми виконуваних робіт, відповідали на питання шукачів роботи.
 
 
Фастівський міськрайонний центр зайнятості

Поділитися

Коментарів 0 до "Ярмарок професій і вакансій пройшов в приміщенні Фастівського міського Палацу культури"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь