Фастівчани поставили питання керівництву міста щодо діяльності дитячої поліклініки

Фастівчани поставили питання керівництву міста щодо діяльності дитячої поліклініки
Цього тижня міський голова Михайло Нетяжук разом із начальником відділу звернень громадян в рамках виїзного прийому громадян завітали до комітету самоорганізації населення м-ну Завокзалля, щоб поспілкуватися з мешканцями мікрорайону.
 
Цього тижня чимало звернень були колективними. Так, мешканці нарікали на безгосподарне утримання житла одним із сусідів, просили зрізати аварійні дерева, піднімали питання тарифів на тепло та цікавилися процедурою отримання субсидій, просили здійснити благоустрій вулиці Південної та на цій же вулиці відновити вуличне освітлення. Колективним було звернення під головуванням секретаря КСОНу із проханням перенесення сміттєвих баків із зони перед кладовищем в район його закінчення, наведення ладу на території аварійної будівлі колишнього цегельного заводу та біля приміщення колишнього кафе «Аліса», а також здійснення благоустрою заїзду до міста зі сторони мікрорайону. Колективно мешканці просили відновити освітлення на вулиці Транспортній, зрізати аварійні дерева та облаштувати територію біля автобусної зупинки.
 
Мешканка вул.Кривця звернулася із проханням про благоустрій вулиці Великоснітинської та облаштування приміщення КСОНу в мікрорайоні. Інша жителька турбувала за благоустрій вулиці Поштової та просила передрукувати таблички із назвами вулиць. Вимагали мешканці Завокзалля від керівництва міста вплинути на фастівчан, які не заключають договори на вивіз сміття. А ще нарікали на вивіз сміття з території біля ринку – запевняли, що робити це треба частіше, аніж 1 раз на тиждень. Мешканець вулиці Гусєва турбувався про відкриті вздовж вулиці каналізаційні люки, що становить загрозу здоров’ю перехожих. А жителька вулиці Залізничної просила відремонтувати дорогу та нарікала на велику кількість безпритульних собак.
 
Було зареєстровано звернення щодо ремонту спортивного залу у школі мікрорайону та облаштування захисту вікон.
 
Ставили керівництву міста фастівчани питання щодо діяльності дитячої поліклініки та цікавилися, як буде використовуватися приміщення, в якому нещодавно функціонувало відділення Укрпошти. А ще ставили питання функціонування центрального ринку.
Зареєстровано цього тижня кілька подяк: керівництву міста за перенесення відділення Укрпошти в нове приміщення та керівнику комунального підприємства «Центр торгівлі та благоустрою» за діяльність.
 
Цікавили містян ще й особисті питання, зокрема, щодо отримання дозволу на зміну цільового призначення земельної ділянки. З усіх порушених питань дано доручення до розгляду і виконання відповідним службам. Заявникам надано консультації та роз’яснення.
 
Джерело: http://fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "Фастівчани поставили питання керівництву міста щодо діяльності дитячої поліклініки"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь