Відеотека: "Стосується кожного" - Трикутник насильства на Фастівщині

Роздроблений череп і множинні уламки у мозку. З такими важкими травмами і непритомного до Київської обласної лікарні доставили багатодітного батька Олександра Токарєва з Фастівського району. У спланованому жорстокому побитті Олександра односельці звинувачують його багатодітну жінку Наталію, хоча офіційно слідство підозрює зовсім іншу людину.

Як з'ясувалося у ході розслідування, напередодні трагедії між багатодітним подружжям дійсно стався скандал, але свою причетність до події у гаражі Наталія заперечує.

Помста за зради або справедливе покарання за насильство? Журналісти "Стосується кожного" знайшли людину, яку офіційно підозрюють у замаху на багатодітного Олександра. Він готовий розповісти, що насправді сталося у гаражі, і чому саме він опинився під підозрою правоохоронців.

"Історія до банальності проста і зрозуміла. Симпатична жіночка, можна навіть назвати її красивою як то кажуть «в самом соку» своєю поведінкою та вчинками до сказу довела чоловіка. Він як вміє (криками, шарпанням чуприни і ляпасами по пиці) пояснює їй, що так робити дуже не гарно. До неї не дійшло, натомість вона просить свого «друга» поговорити з ним «по мужськи». Той, в свою чергу, настукав чоловікові молотком по черепу, і пояснив йому, що він також не правий. Але не розрахував сили і чим закінчився виховний процес всі вже бачили.
Важко сказати, хто у цій ситуації правий, а хто ні. Зате чітко зрозуміло, хто найбільше потерпів у цій історії. В першу чергу – це сім‘я «друга – його дружина і діти, ну і звичайно сам «друг».
Кажуть, що перемир‘я іноді вартує самої сварки. Так буде і у цій сім‘ї. Чомусь я впевнена у цьому. Але за що повинна сісти ця людина? Чому повинні від цієї історії терпіти його діти і дружина?", - думка блогера.

Джерело: Касается каждого

Поделиться

Комментариев 0 к "Відеотека: "Стосується кожного" - Трикутник насильства на Фастівщині"

Добавить комментарий

Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь