Відділення невідкладної допомоги у Фастові готується для обслуговування усього населення міста

Відділення невідкладної допомоги у Фастові готується для обслуговування усього населення міста

Вчасно надати медичну допомогу, покращити здоров’я, а за потреби – врятувати життя людини – ось головні завдання, які ставлять перед собою працівники відділення невідкладної допомоги, що є структурним підрозділом Фастівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги.

 
Міське відділення невідкладної допомоги складається із двох бригад, яких достатньо для обслуговування усього населення міста. Маючи два автомобілі, один із яких – новенький, нещодавно придбаний за кошти міського бюджету Chery Tiggo 3, лікарі встигають у разі потреби  вчасно прийти на  допомогу кожному фастівчанину.
Раптово піднялася температура тіла, а поліклініки вже не працюють, загострилося хронічне захворювання, мучить радикуліт, артроз чи больовий синдром у онкохворих – в такому разі до хворого за викликом примчать працівники міської невідкладної допомоги. І відразу нададуть увесь комплекс медичних заходів.
 
Для цього кожна бригада має укомплектовану сумку-укладку, яка містить повний комплект інструментів і лікарських препаратів, необхідних для надання першої невідкладної допомоги, переносний електрокардіограф - тобто лікарі повністю  забезпечені важливими і необхідними для цього медикаментами.
 
Не забуто і про організацію повноцінної роботи медиків. Також за кошти міського бюджету приміщення, де очікують на виклики лікарі невідкладної допомоги, умебльоване та забезпечене усім необхідним для нормальної роботи приладдям. А минулого тижня, завершуючи роботи із повної комплектації бригад невідкладної допомоги, лікарям придбали новенький спецодяг – медичну форму відповідного зразка.
 
Лікарі наголошують на тому, що чи не вперше за останні роки вони працюють у повноцінних комфортних умовах, коли є змога надати повний комплекс медичних заходів хворому. Та у випадку необхідності радять звертатися до них за телефоном 6-14-88. 
 
Джерело: http://fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "Відділення невідкладної допомоги у Фастові готується для обслуговування усього населення міста"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь