В Фастові відбувся Всеукраїнський турнір серед юнаків та ветеранів з дзюдо

В Фастові відбувся Всеукраїнський турнір серед юнаків та ветеранів з дзюдо

20 січня цього року в спортивному залі ДЮСШ управління освіти міста Фастів відбувся Всеукраїнський турнір серед юнаків та ветеранів з дзюдо, присвячений 100-річчю Акту злуки УНР і ЗУНР та з нагоди Дня Соборності України.

Про це повідомляє прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації.

В турнірі взяли участь юні дзюдоїсти та ветерани дзюдо з Волинської, Сумської, Харківської, Черкаської, Київської областей та міст України Вінниці, Кропивницького, Маріуполя, Ізмаїла, Львова, Чернігова та Києва. Загалом 150 учасників.

На урочистому відкритті змагань були присутні почесні гості: міський голова Нетяжук Михайло Володимирович, заступник міського голови Давиденко Олена Павлівна, начальник управління освіти Єриш Наталія Леонідівна, в.о. начальника відділу з питань молоді та спорту Скиданенко Андрій Володимирович, Голова асоціації ветеранів самбо і дзюдо України, ЗТУ Клімантов Юрій, ЗМС, призерка чемпіонатів Європи і світу, учасниця Олімпійських ігор в Бразилії Ярьомко Світлана, капітан Абрамов Андрій – учасник бойових дій на сході України, почесний громадянин міста, старшина Соловей Юрій – голова МРГО учасників бойових дій та АТО, Шаповал Андрій –  отаман Фастівського козацького куреня учасник бойових дій на сході України.

З словами вітання до учасників змагань звернулись міський голова  Михайло Нетяжук та голова асоціації ветеранів самбо і дзюдо України, ЗТУ Юрій Клімантов.

Змагання проходили в напруженій спортивній боротьбі. За підсумками змагань всі переможці і призери були нагороджені грамотами, медалями, кубками та пам’ятними сувенірами ДЮСШ УО.

Вітаємо переможців і призерів турніру.

Поділитися

Коментарів 0 до "В Фастові відбувся Всеукраїнський турнір серед юнаків та ветеранів з дзюдо"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь