Суд зобов’язав сільські ради привести до ладу дитячі майданчики на території Фастівського району

Суд зобов’язав сільські ради привести до ладу дитячі майданчики на території Фастівського району

З метою встановлення підстав для представництва інтересів держави в суді прокуратурою Київської області вивчено стан додержання законодавства України щодо благоустрою населених пунктів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Встановлено порушення допущенні Фастівецькою та Малоснітинською сільськими радами в частині не затвердження планів інвентаризації та паспортизації об’єктів благоустрою населення (їх частин), а саме дитячих майданчиків, які розташовані на територіях населених пунктів Фастівського району.

Відсутність затверджених планових заходів щодо інвентаризації дитячих майданчиків викликана бездіяльністю органів місцевого самоврядування щодо належного утримання об’єктів благоустрою призначених для забезпечення безпечного дитячого дозвілля.

Сільські ради не виконують вимоги діючого законодавства щодо проведення обліку, інвентаризації та паспортизації дитячих та спортивних майданчиків, що в свою чергу призводить до занедбаного стану майданчиків, створення небезпечних умов їх використання, а також використання їх не за призначенням.

Зважаючи на цільове призначення дитячих майданчиків, невиконання суб'єктами благоустрою своїх обов'язків у цій сфері порушує права дітей на безпечні умови для життя і розвитку.

З огляду на викладене, Фастівська місцева прокуратура, з метою захисту інтересів дітей та недопущення в подальшому негативних наслідків, звернулась до суду з позовом про визнання протиправною бездіяльність органів місцевого самоврядування.

Поділитися

Коментарів 0 до "Суд зобов’язав сільські ради привести до ладу дитячі майданчики на території Фастівського району"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь