Перші заходи до відзначення 100-річчя підписання Акту злуки між УНР та ЗУНР старують вже наприкінці цього тижня

Перші заходи до відзначення 100-річчя підписання Акту злуки між УНР та ЗУНР старують вже наприкінці цього тижня

До відзначення Дня Соборності України і 100-річчя підписання Акту злуки між УНР та ЗУНР активно готуються і заклади освітньої сфери Фастова. Перші заходи старують вже наприкінці цього тижня.

20 січня на базі ДЮСШ відбудеться відкритий турнір дзюдо для юнаків 2007-08 року народження, присвячений Дню Соборності за участі ветеранів дзюдо.
 
22 січня на базі Фастівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 – ЦВПВ «Гарт» відбудеться круглий стіл «Історичне значення Акту Злуки УНР та ЗУНР: чому не відбулося справжнє возз’єднання українських земель».
 
Також буде проведено круглий стіл на базі міського краєзнавчого музею на тему «Українська революція 1917-18 років», участь у якому візьмуть вчителі історії.
 
У лютому на базі Фастівського навчально-виховного комплексу "Ліцей інформаційних технологій – СЗШ І-ІІІ ступенів №9" буде проведено міжшкільний захід – квест-гра «Стежками становлення української держави».
 
У Фастівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10-гімназія» у березні в планах провести круглий стіл «Соборна Україна: від ідеї до життя. Роль та особистості в історії».
 
У квітні на базі Фастівського НВК "ДНЗ – ЗОШ І-ІІ ступенів № 12" відбудеться фото інформаційна виставка «Перший інформаційний парламент».
Фастівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 – ЦВПВ «Гарт» у вересні планує реалізувати проект «історико-патріотичний альбом визначних діячів української революції 1917-1921 років».
На базі Фастівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 у жовтні відбудеться учнівська конференція «Значення Акту Злуки для єдності українських земель».
 
У листопаді в місті пройде український форум «Злука УНР та ЗУНР: уроки для сучасної України»
У грудні відбудеться міжшкільна конференція «Історичний шлях до Дня соборності України».
 
Окрім цього, протягом року за окремим графіком в закладах освіти вже розроблені детальні плани роботи з учнями, які дадуть змогу школярам не лише вивчати досвід країни, а й формувати на «уроках минулого» бачення майбутнього рідної держави. 
 
Джерело: http://fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "Перші заходи до відзначення 100-річчя підписання Акту злуки між УНР та ЗУНР старують вже наприкінці цього тижня"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь