Скандал у лікарні Фастова – мами з візочками погрожують перекрити залізницю

Скандал із лікарнею у Фастові. Відтепер жителі міста та району вимушені ходити до двох різних лікарень, аби отримати допомогу. Відділення дитячої консультації терміново переїхало на третій поверх приміщення районної лікарні, де на одному поверсі приймають як дорослих так і зовсім маленьких дітей.

У Фастівському центрі первинної медико-санітарної допомоги лікувалися і жителі міста, і всього району. Однак буквально перед Новим роком міська рада вирішила створити власну лікарню і зі старого приміщення вигнала дитячу поліклінику. Та вимушено переїхала до іншої будівлі, але на третій поверх, геть не пристосований для прийому малечі.

Фастівські активісти кажуть - причина  у гонитві за бюджетними грошима. Мер Фастова Михайло Нетяжук начебто навмисно розділив старий заклад на 2, аби отримати для міської лікарні більше державних коштів.

Ні мера міста Михайла Нетяжука, ні його профільних заступників ми на робочому місці не знайшли. Вони, нібито, поїхали у відрядження.  Тим часом, мами з візочками обіцяють перекрити залізницю, якщо дитячу консультацію не перенесуть у належне  приміщення.

Джерело: Факти ICTV

Поделиться

Комментариев 0 к "Скандал у лікарні Фастова – мами з візочками погрожують перекрити залізницю"

Добавить комментарий

Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь