З нагоди Міжнародного дня волонтера на Фастівщині відбулися урочистості

З нагоди Міжнародного дня волонтера на Фастівщині відбулися урочистості

Сьогодні на Фастівщині з нагоди відзначення Міжнародного Дня волонтера перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Муцинов, заступник голови РДА Юрій Волков, керівник апарату РДА Вікторія Костецька, головний спеціаліст з питань режимно-секретної, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА Леонід Балашкевич спільно з заступником голови районної ради Володимиром Куценком у дружній атмосфері провели зустріч з волонтерами району.

Волонтерська діяльність є основою розвитку громадянського суспільства, втілює в себе найшляхетніші прагнення людства – прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей.

Володимир Муцинов привітав волонтерів району зі святом і зазначив, що активна взаємодія з органами виконавчої влади району, а основне –  участь у подіях на Сході України, довели, що в районі є активні, добрі, мужні та чуйні люди – волонтери.

За активну громадську позицію, безкорисливу працю на благо процвітання і миру в Україні та з нагоди святкування Дня волонтера нагороджено медалями «Спаси і сохрани», «Захисникам Вітчизни»: Віктора М’ялика, Володимира Куценка та Василя Сулиму.

М’ялик Віктор Ничипорович – знаний і шановний усім жителям Фастівщини, приватний підприємець. Це людина з великим серцем, небайдужа до чужого горя, готова прийти на допомогу, у важку хвилину підставити плече. Мовою цифр: протягом проведення антитерористичної операції на допомогу учасникам АТО з  Фастівщини та Рівненщини витрачено близько 15 млн грн. благодійницьких коштів Віктора М’ялика.

Куценко Володимир Вікторович – заступник голови Фастівської районної ради, депутат районної ради VII скликання – є засновником першої і єдиної в Київській області «Волонтерської групи депутатів». Постійно займається волонтерською діяльністю, активно долучається до збору коштів та гуманітарної допомоги учасникам АТО, демобілізованим та членам  сімей, переселенцям та постраждалим. Разом з Валерієм Єременко та Василем Юр’євим неодноразово відвідували солдатів, які перебувають і в тилу, і на передовій, передавали передачі від земляків, привозили одяг, продукти харчування, необхідну техніку, тощо.

Сулима Василь Іванович – приватний підприємець. Особисто закуповував техніку, відвозив бронежилети, паливно-мастильні матеріали, продукти харчування та засоби гігієни у зону АТО. Довгий час перебував на Сході України у зоні проведення АТО як військовослужбовець  батальйону «Айдар». Постійно допомагає всім, хто звертається по допомогу.

Слова вдячності звучали для волонтерів, які завжди тримають руку на пульсі подій та з щирим серцем допомагають соціально незахищеним громадянам та воїнам АТО, і від заступника голови районної ради Володимира Куценка. Кращих волонтерів району було відзначено Подяками районної ради та медалями “Спаси і сохрани”.

В свою чергу волонтери під час розмови згадували часи перебування на передовій та подякували керівництву району за увагу і привітання.

Джерело: http://koda.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "З нагоди Міжнародного дня волонтера на Фастівщині відбулися урочистості"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь