“Вікна можливостей для молоді” завітали до Фастова

“Вікна можливостей для молоді” завітали до Фастова

В рамках проведення Європейського тижня місцевої демократії, який розпочався з понеділка, 9 жовтня, у Фастові відбулася виїзна презентація обласного проекту  “Вікна можливостей для молоді”. Начальник управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської ОДА Марина Попатенко та начальник відділу національно-патріотичного виховання Андрій Рибалко ОДА під час заходу ознайомили з можливостями партнерства між очолюваними ними структурами та молодіжними громадськими та патріотичними організаціями, з реальними перспективами самореалізації молодих фастівчан, їхнього розвитку, втілення власних ініціатив, які відкриває таке співробітництво.

Сьогоднішня молодь дуже активна, креативна, має купу цікавих ідей та бажання втілювати позитивні зміни у своїй громаді та Україні, зазначалось на презентації. Цьому мають сприяти розвиток молодіжної інфраструктури, молодіжних центрів, молодіжних просторів та співпраця з управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання облдержадміністрації та Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр».

На заході також були презентовані різні програми, які  здійснюються на обласному та державному рівнях для підтримки молодіжних ініціатив та національно-патріотичного виховання.

 У виїзній презентації взяла участь заступник міського голови Олена Давиденко, яка відзначила важливість такого заходу для розвитку місцевої демократії, залучення молодіжних верств населення до цього процесу та до впровадження місцевих програм підтримки та розвитку молоді. 

Джерело: http://fastiv-rada.gov.ua/

Поділитися

Коментарів 0 до "“Вікна можливостей для молоді” завітали до Фастова"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь