В ДП «Фастівський лісгосп» відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня працівника лісового господарства

Привітати лісівників Фастівщини з професійним святом завітали: голова Фастівської районної державної адміністрації – Дмитро Воронін, голова Фастівської районної ради – Геннадій Сиваненко, міський голова – Михайло Нетяжук та ветеран лісового господарства, відомий у районі та поза його межами краєзнавець, дослідник історичного минулого і розвитку лісової галузі та Фастівського лісгоспу - Володимир Дросенко.

На урочистостях директор підприємства Олег Чемерський розпочав свій виступ не традиційно, нагадавши про проблеми і складні умови, які приходилося долати колективу для досягнення бажаних результатів у виробництві, виконання поставлених завдань і планів. Він наголосив, що незважаючи  на всі труднощі, підприємство стабільно працює, люди вчасно отримують достойну заробітну плату і інші соціальні виплати. Також Олег Юрійович подякував працівникам і ветеранам лісового господарства за сумлінну, невтомну працю, привітав весь колектив зі святом та вручив нагороди від Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства. За особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності виробництва, сумлінне виконання обов’язків та з нагоди Дня працівника лісу грамоти отримали: Леонід Прокопюк – головний лісничий лісгоспу, Жанна Токар – провідний бухгалтер по заробітній платі, Вікторія Корецька – провідний бухгалтер, Руслан Селяк – майстер лісу Снітинського лісництва; подяки отримали: Олександр Бова – старший майстер лісу Дорогинського лісництва, Валерій Муханьков – тракторист Дорогинського лісництва, Сергій Осипенко – тракторист Веприківського лісництва, Дмитро Лисак – лісоруб Веприківського лісництва, Ігор Мазур – майстер лісу Фастівського лісництва, Віталій Сулима – стропальник нижнього складу Фастівського лісництва, В’ячеслав Ільніцький – водій автотранспортного цеху, Леонід Смоля – водій автотранспортного цеху та Анатолій Альбінський – водій автотранспортного цеху.

В свою чергу, колектив привітав директора з отриманням,  напередодні свята, нагороди Держлісагенства України - нагрудного знаку «Відмінник лісового господарства України», а голова профспілки Фастівського лісгоспу Надія Остапчук вручила Олегу Юрійовичу грамоту і подякувала за злагоджену, відповідальну роботу та мудре керівництво.

Новою традицією для колективу Фастівського лісгоспу стало визначення кращого лісництва року з врученням перехідного прапора, започатковане у 2015 року, саме в день професійного свята. Тому, для підведення підсумків, директор лісгоспу надав слово головному економісту Валентині Колодзейській, яка оголосила результати трудового суперництва: два третіх місця розділили між собою Фастівське та Дорогинське лісництво, друге місце дісталося Снітинському лісництву, а перемогу та прапор «Лісництво – лідер року» отримав колектив Веприківського лісництва. Вручаючи прапор лісничому Ігорю Петльовому, Олег Юрійович побажав достойно нести це звання та успішно працювати для нових звершень.

Із професійним святом лісівників привітали перші керівники району та міста. Крім вітальних слів, голова Фастівської районної державної адміністрації вручив грамоту майстру лісу Дорогинського лісництва Миколі Самійленку. Почесну грамоту від голови Фастівської райради отримав директор лісгоспу Олег Чемерський та грамоту - Олександр Мантай – майстер лісу Веприківського лісництва. А помічник лісничого Снітинського лісництва Михайло Дросенко – отримав грамоту від міського голови.

Багато працівників підприємства також були нагороджені грамотами та подяками Фастівського лісгоспу, які урочисто вручив  Олег Юрійович.

Гарним подарунком для лісівників стало вітання від юних лісівників – вихованців Дорогинського учнівського лісництва та вчительки Дорогинської загальноосвітньої школи – Наталії Лосенко. Вони декламували вірші та співали, передаючи позитив і гарний настрій всім присутнім.

По закінченню виступу, директор подякував дітям за вітання та еколого-просвітницьку роботу, яку вони проводять, а керівнику учнівського лісництва Ніні Стукал вручив грамоту.

Ще одним приємним моментом для лісівників Фастівщини було вітання від Олександра Чикачова - директора ДП «Вознесенське лісове господарство» Миколаївського ОУЛМГ. Крім поздоровлення з професійним святом, Олександр Олексійович висловив всім щирі слова вдячності за фінансову допомогу, яку колектив Фастівського лісгоспу  вже неодноразово надавав їхньому господарству, перераховуючи одноденні заробітки, для підтримки у скрутний період, через відсутність державного фінансування.

Джерело: https://fastivlis.net

Поделиться

Комментариев 0 к "В ДП «Фастівський лісгосп» відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня працівника лісового господарства"

Добавить комментарий

Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь