В мікрорайоні Снігурівка відбувся черговий виїзний прийом міського голови

В мікрорайоні Снігурівка відбувся черговий виїзний прийом міського голови
Щотижня мешканці міста мають змогу особисто звернутися до міського голови з різноманітними особистими запитаннями чи пропозиціями. Ось і в мікрорайоні Снігурівка відбувся черговий виїзний прийом громадян з особистих питань, провів який міський голова Михайло Нетяжук разом із начальником відділу звернень громадян Оксаною Папко.
 
Цього тижня більшість фастівчан, що прийшли на прийом, турбувалися за благоустрій мікрорайону. Зокрема, мешканець Снігурівки, що проживає по вулиці Тітова порушив ряд важливих запитань. Він скаржився на порушення охорони праці в одному із закладів торгівлі в мікрорайоні та стверджував, що східці до магазину знаходяться в незадовільному стані. А це загрожує здоров’я та навіть життю громадян. Просив провести ямковий ремонт вулиці Тітова та нарікав на перекриття проїзду по вулиці Брандта.
 
Декілька громадян міста звернулися задля вирішення особистих питань.
 
Завітала на прийом громадян і голова комітету самоорганізації населення мікрорайону Снігурівка Раїса Дубровіна. Вона турбувалася за КСОН – просила надати меблі для забезпечення комфортного прийому громадян у комітеті тощо. Ну і, звичайно ж, піднімала важливі для мікрорайону питання. В першу чергу голова КСОН просила встановити три автобусні зупинки, здійснити ремонт тротуару по вулиці Козацької Слави та скаржилася на недотримання графіку руху маршрутного таксі №15, разом з тим нарікаючи на стан самого авто, яке перевозить фастівчан.
 
З усіх порушених питань заявникам надано консультації та роз’яснення, по іншим - дано доручення до розгляду і виконання відповідним службам.
 
Джерело: http://fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "В мікрорайоні Снігурівка відбувся черговий виїзний прийом міського голови"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь