День народження ФСК «Динамо-Фастів»: кубок повертається додому

У вересні відзначає свій восьмий день народження Футбольно-спортивний клуб «Динамо-Фастів», і саме з цієї нагоди президент динамівців Іван Бойченко наприкінці серпня уже вдруге організував, за підтримки Фастівської міської федерації футболу, представницький міжрегіональний турнір серед дитячих команд 2005 і 2007 років народження. І якщо семиріччя ФСК «Динамо-Фастів» святкували вісім команд 2007-2008 років народження (три місцевих та п’ять білоцерківських), то у нинішньому році їхня кількість збільшилася до п’ятнадцяти, а географія розширилася. Так, серед команд 2007 р.н. змагалися «Динамо» (Фастів), «ДЮСШ-Колос» (Фастів-Ковалівка), «Атлетік» (Одеса), «Арсенал», «Зміна» і «Зміна-2» (усі – Біла Церква), «Борисфен» (Бориспіль), «Єдність» (Київ), ДЮСШ (Кагарлик), а серед дітлахів 2005 р.н. – «Динамо» (Фастів), «ДЮСШ-Колос» (Фастів-Ковалівка), ДЮСШ (Ставище) і білоцерківські «Рось», «Зміна» і «Арсенал».

Три дні поспіль вирували пристрасті на СК «Машинобудівник».  Уболівальники, основу яких складали рідні юних футболістів, спостерігали безкомпромісну боротьбу, сповнену дитячими емоціями. Найбільшу ж підтримку, на правах господаря поля,  відчували фастівські дітлахи, які, загалом, вдало провели турнір. За підсумками групового етапу серед десятирічних футболістів до півфіналу пробилися обидві фастівські команди, які, на жаль, змагалися між собою, одеський «Атлетік» і столична «Єдність». Маленькі динамівці настільки налаштувалися на двобій, що неочікувано переграли команду «ДЮСШ-Колос» (Фастів-Ковалівка) з мінімальним рахунком (1:0) і вийшли до фіналу, де, окрилені успіхом, здолали ще й одеситів (3:2), і повернули до Фастова перехідний Кубок переможця турніру, який рік гостював у м. Біла Церква. Вихованці Віталія Осколка задовольнилися бронзовими нагородами, перемігши киян з рахунком 2:0. У складі «Динамо» 2007 р.н. успішно відсвяткували день народження вихованці Віталія Журбенка Богдан Бобильов, Назар Висоцький, Станіслав Васильєв, Артем Бляшук, Тимофій Воскобой, Тимофій Косович, Назар Руденко, Володимир Бордіженко, Мирослав Наливайко, Дмитро Мурашко, Назар Сінгаєвський, Михайло Островський, Ілля Безсмертний, Назар Кудь і Максим Староста.

За підсумками змагань серед дітлахів U-12 іменинникам пощастило менше – динамівці задовольнилися лише четвертою позицією, поступившись білоцерківським канонірам (1:2), які стали третіми. У фіналі потужна «Зміна», яка виграла усі свої матчі,  переграла вихованців «ДЮСШ-Колос» (4:1) і виборола новий, щойно запроваджений, перехідний Кубок переможця турніру для цієї вікової категорії.

Усі команди нагороджені дипломами ФСК «Динамо-Фастів» і ФМФФ, футболісти команд-призерів – медалями відповідного ґатунку. Були відзначені пам’ятними нагородами та призами від компанії «JAKO» найкращі воротарі Назар Висоцький («Динамо», 2007 р.н.) і Роман Шеріхора («Арсенал», 2005 р.н.), захисники Віталій Мангер («ДЮСШ-Колос», 2007 р.н.) і Олександр Кошуба («Динамо», 2005 р.н.), нападники Денис Давидов («Атлетік», 2007 р.н.) і Назар Чарупа («ДЮСШ-Колос», 2005 р.н.), бомбардири Дмитро Мурашко (9 м’ячів, «Динамо», 2007 р.н.) і Владислав Марченко (8 м’ячів, «Зміна», 2005 р.н.). Спеціальні призи від президента ФСК «Динамо-Фастів» отримали найкращі вихованці клубу Ілля Безсмертний і Владислав Корецький. А найбільше задоволення усі дітлахи отримали від солодких подарунків (цукерки і напої), які Іван Бойченко особисто вручав кожному учаснику турніру.

Загалом, як відзначали гості і батьки, турнір вдався на славу. Дякували за його організацію президенту ФСК «Динамо-Фастів» Івану Бойченку, тренерам клубу Віталію Журбенку і Юрію Балашеву, а також численним друзям-помічникам динамівців Віктору Скурському, Віталію Кушніру, Олександру Бірху, Юрію Дубчаку, Олегу Цапіну та іншим. У свою чергу бажаємо динамівцям успіхів і звершень на футбольній ниві, у відкритті та підготовці футбольних талантів, які б гордо підтримували славу футбольної Фастівщини на теренах Київщини і України.

Джерело: http://fmff.fastiv.info/

Поделиться

Комментариев 0 к "День народження ФСК «Динамо-Фастів»: кубок повертається додому"

Добавить комментарий

Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь