“Арсенал-Мала Снітинка” – вшосте став володарем Кубка міста Фастова

Відразу два фінали відбулися у День Незалежності України 24 серпня на СК “Машинобудівник”. Обидва поєдинки були посвячені пам`яті загиблого у зоні АТО фастівчанина Дениса Глови, з яким громада міста прощалася цього дня.

У фіналі Кубка Незалежності 2017 року серед команд вікової категорії “35+” перемогу здобула команда “Ветеран”, яка на останній хвилині матчу, завдячуючи Дмитру Журавлю, здолала “Преміум” (1:0).

У фіналі Кубка м. Фастова 2017 року, присвяченому 26-ій річниці Дня Незалежності України, вшосте вибороли трофей підопічні Володимира Ковальчука. У ювілейному десятому для себе фіналі Кубка міста каноніри перемогли “Динамо” з рахунком 2:0. На 4-ій хвилині Павло Чередніченко відкрив рахунок, а на четвертій компенсованій арбітром хвилині поєдинку Володимир Богданов з одинадцятиметрової позначки встановив остаточний рахунок.

Нинішній фінальний кубковий поєдинок для динамівців є п`ятим поспіль фіналом у різних футбольних турнірах за останні десять місяців. Однак в усіх попередніх матчах “Динамо” поступалося. Були програні фінали Першості м. Фастова з міні-футболу 2016 і 2017 років (обидва рази сильнішими виявилися каноніри), вирішальні поєдинки Зимової першості 2016-2017 років (поступилися “Рефрижератору”) і бліц-турніру вшанування воїнів АТО (програли дідівщанській “Енергії”).

Фактично з 2004 року веде свою історію ФК “Арсенал-Фастів”. У 2005 році каноніри стають бронзовими призерами Чемпіонату м. Фастова з футболу. У 2006 році виходять до фіналу Кубка міста, у якому поступаються “Олімпу” у серії пенальті 4:2 (основний час – 1:1). У 2007 році – перший великий успіх – “Арсенал” перемагає у кубковому фіналі фастівську “Енергію” (3:1) і уперше стає володарем Кубка м. Фастова з футболу. У подальшому каноніри змагаються у фіналах майже щорічно (крім 2008 і 2011 років), а з 2012 року – незмінно, здобувають ще чотири трофеї і стають такими собі місцевими рекордсменами. А нинішній фінал для підопічних Володимира Ковальчука є ювілейним – десятим за чотирнадцятирічну історію клубу.

2006 рік: “Олімп” – “Арсенал”  1:1 (пен. 4:2)

2007 рік: “Енергія” – “Арсенал” 1:3

2009 рік: “Арсенал” – “Олімп” 0:0 (пен. 5:3)

2010 рік: “Арсенал” – “Динамо” 2:2 (пен. 6:7)

2012 рік: “Арсенал” – “Енергія” 6:2

2013 рік: “Легіон” – “Арсенал” 2:2 (пен. 4:5)

2014 рік: “Арсенал” – “Рефрижератор” 0:1

2015 рік: “Арсенал” – “Елас-Ветеран” 2:0

2016 рік: “Арсенал” – “Рефрижератор” 0:0 (пен. 1:3)