Перелік позашкільних гуртків, секцій та занять у м.Фастові

Перелік позашкільних гуртків, секцій та занять у м.Фастові

З початком нового навчального року перед учнями та їх батьками постає важливе питання: а що ж робити після уроків? У Фастові функціонує чимало гуртків, на яких кожен зможе обрати собі заняття до душі, відкрити новий талант чи вдосконалити навички та вміння.

СПИСОК-ДОВІДНИК
гуртків, секцій та студій КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури»
на 2017/2018 навчальний рік
(директор Оксана Валеріївна Струтинська)
 
№ з/п
Назва гуртка,
студії
Вид діяльності (чого навчають у студії)
Прізвище, ім'я, по батькові керівника
1.
Студія бального танцю народного аматорського ансамблю бального танцю «Діана»
Навчання з бальної хореографії згідно програми для кожної вікової категорії
Клименко Діна Асхатівна
2.
Студія бального та сучасного танцю «Орхідея»
Навчання з бальної хореографії згідно програми для кожної вікової категорії
Клименко Ірина Володимирівна
3.
Хореографічна студія вокально-хореографічного ансамблю «Калиновий віночок»
Навчання з хореографії: ритмічність; початкові «па»; культура сценічного виховання; формування естетичного смаку у дітей, використовуючи різні форми хореографічної діяльності
Смовж
Наталія Володимирівна
4.
Хореографічна студія вокально-хореографічного ансамблю «Калиновий віночок»
Навчання з хореографії: ритмічність; початкові «па»; культура сценічного виховання; формування естетичного смаку у дітей, використовуючи різні форми хореографічної діяльності
Яблонська-Попсуйшапка Віта Сергіївна
5.
Студія бального танцю зразкового ансамблю бального танцю «Троянда»
Навчання з бальної хореографії згідно програми для кожної вікової категорії
Псарюк Лілія Петрівна
6.
Студія сучасного естрадного танцю народного аматорського шоу-балету «Сатос»
Знайомство з різними напрями в естрадній хореографії, розвиток хореографічних здібностей у дітей
Коломієць Олег Володимирович
7.
Студія народного танцю зразкового ансамблю народного танцю «Унавушка»
Навчання з народної хореографії згідно програми для кожної вікової категорії
Бондарук Ірина Олександрівна
8.
Студія народного танцю зразкового ансамблю народного танцю «Унавушка»
Навчання з народної хореографії згідно програми для кожної вікової категорії
Доброштан Тетяна Андріївна
9.
Студія східного танцю «Бахіра»
Навчання зі східного танцю, знайомство з культурними та духовними цінностями Сходу
Глуханюк Марина Ігорівна
10.
Студія спортивно-бального танцю «Олімп»
Навчання з хореографії, постановка і створення танців; підготовка до турнірів і конкурсів; розвиток хореографічних здібностей у дітей
Рибачук Ксенія Юріївна
11.
«Хобі-клас» (для дорослих)
Навчання елементам латино-американського танцю, вдосконалення фізичної форми у жінок, популяризація бального танцю серед людей старшого віку
Клименко Діна Асхатівна
12.
Студія спортивного танцю «Ритм» (для дорослих)
Навчання елементам латино-американського танцю, стрейчінгу, кардіо та силовим навантаженням
Куропій Вікторія Олександрівна
13.
Студія зразкового театру-студії «Дзвіночок»
Ознайомлення дітей з культурою театрального мистецтва, основами акторської майстерності; розвиток мовлення у дітей (словесна дія); вивчати пластику, ритміку;
Круглякова Оксана Анатоліївна
14.
Студія естрадного та народного співу «Лілея»
Навчання з вокальної техніки та акторської майстерності, постановка голосу
Максюк Лілія Олексіївна
15.
Студія музичного розвитку «ВЕЕS» (для дітей та дорослих)
Навчання вокалу, гри на гітарі або синтезаторі, розвивати творчі здібності, музичний слух, пам'ять, увагу учнів
Гречіна Любов Олександрівна
16.
Студія всебічного розвитку дитини «Гармонія»
Навчати поєднувати набуті дитиною знання з її особистими якостями та вміння користуватися ними в повсякденному житті, розвивати пам'ять, логічне мислення
Фураєва Лідія Андріївна
17.
Студія всебічного розвитку дитини «Гармонія»
Навчати поєднувати набуті дитиною знання з її особистими якостями та вміння користуватися ними в повсякденному житті, розвивати пам'ять, логічне мислення
Стібель Наталія Юріївна
18.
Студія розвиваючої англійської мови для дітей «Teddy»
Розвивати навички говоріння, аудіювання, читання та письма; вчити дітей толерантному спілкуванню; вмінню працювати в команді, ознайомлювати з культурою та традиціями англомовних країн; розвивати пам'ять, увагу, мовлення та мислення
Шиян Наталія Іванівна
19.
Студія образотворчого мистецтва
Навчання графіки, живопису, композиції; малювання гуашшю, аквалеллю, олією; розвивати художні здібності у дітей, формувати естетичний смак
Гоптарєва Тамара Миколаївна
20.
Студія всебічного розвитку дитини «Пізнайко»
Розвиток дрібної моторики рук: ліплення з пластеліну, солоного тіста, аплікації (папір, бісер, крупа), вирізування по колу, зигзагоподібних лініях, квілінг, вчити передавати зображення черз контур і контраст, сприяти згуртуванню колективу
Стібель Наталія Юріївна
21.
Фотовідео студія
Ознайомлення з фото-відео технікою, навчати правильно фотографувати, відпрацьовувати індивідуальне бачення навколишнього світу через фотографію, формувати естетичний смак у дітей
Посудієвський Андрій Олегович
22.
Майстерня вивчених уроків (репетитор з математики)
Допомога у вивченні домашніх завдань з математики для учнів 5-8 класів, закріплення пройденого матеріалу
Кравченко Тетяна Миколаївна
23.
Самодіяльний драматичний тетр (для дітей та дорослих)
Вивчення акторської майстерності, участь у постановках Палацу культури
Косовський Микола Семенович
 
Детальнішу інформацію щодо занять у студіях і творчих колективах, умов зарахування на навчання та оплати можна отримати за тел. 5-11-20, а  також залишити заяву у відведеному місці на першому поверсі  вестибюлю Палацу культури.
 
СПИСОК-ДОВІДНИК
відділів КЗ ФМР «Фастівська дитяча музична школа»
на 2017/2018 навчальний рік
(директор Микола Андрійович Сокирко)
 
№ з/п
Назва відділу
Вид діяльності (чого навчають)
Прізвище, ім'я, по батькові керівника
1.
Відділ струнно-щипкових  інструментів (бандура)
Вивчення нотної грамоти, розвиток музичного слуху, відчуття ритму,  моторики пальців, уміння гри на струнно-щипкових інструментах (бандура, домра).
1.    Поцілуйко Людмила Борисівна
2.    Ткачук Вікторія Анатоліївна
 
2.
Відділ духових  та ударних  інструментів
 
Вивчення нотної грамоти, розвиток музичного слуху, відчуття ритму,  дихального апарату. Вивчення гри на трубі, саксофоні та ін.
Сокирко Микола Андрійович
3.
Скрипічний  відділ (скрипка)
Вивчення нотної грамоти, розвиток музичного слуху, відчуття ритму,  моторики пальців. Навчання майстерної гри на муз. Інструменті
 
 
1.    Борова Ірина Геннадіївна
2.    Дзюман Світлана Миколаївна
 
4.
Відділ  сольного, естрадного співу
Вивчення нотної грамоти, навчання з вокальної техніки,  постановка голосу та дихання.
1. Головко Людмила Веніамінівна
2. Бакліцька Тетяна Миколаївна
3. Бондаренко Інна Миколаївна
4. Гречин Дмитро Миколайович
5. Даубель Олена Василівна
6. Кірєєв Богдан Валерійович
 
5.
Відділ  народних  інструментів (баян, акордеон)
Вивчення нотної грамоти, розвиток музичного слуху, відчуття ритму,  моторики пальців.
Гра у ансамблі.
1.    Збаращенко Володимир Іванович
2. Бойченко Ганна Миколаївна
5. Макельський Володимир
    Іванович
6. Пєхота Лариса Сергіївна
 
6.
Відділ  фортепіано
Вивчення нотної грамоти, розвиток музичного слуху, відчуття ритму,  моторики пальців.
Розвиток культури виконання на інструменті, вміння акомпонувати.
1. Булгакова Ольга Михайлівна
2. Васінчук Світлана Василівна
3. Герцун Ірина Василівна
5. Головчанська Лідія Іванівна
6. Горбаченко Катерина
    Володимирівна
7. Гречина Лілія Василівна
8. Гуркіна Лариса Сергіївна
9. Короткевич Олена Миколаївна
10. Макаренко Тетяна Анатоліївна
11. Моргун Діна Валеріївна
12. Пищик Марія Ігорівна
13. Поліщук Світлана Євгенівна
14. Сокирко Наталія Василівна
15. Солов'єнко Наталія Павлівна
16. Тимошенко Оксана Феліксівна
17. Цісар Ніна Іванівна
18. Гжатська Олена Вікторівна
19.Чорноус Заріна Юріївна
 
7.
Відділ  струнно-щипкових  інструментів (гітара)
Вивчення нотної грамоти, розвиток музичного слуху, відчуття ритму,  моторики пальців. Розвиток вміння працювати в групі.
 
1. Біла Тетяна Пилипівна
2. Зелений Сергій Михайлович
4. Собченко Вікторія Миколаївна
5. Ільчук Ірина Олегівна
 
 
Згідно з Державною навчальною програмою до обраного інструменту встановлюються заняття з теоретичних дисциплін (музична література, сольфеджіо) та заняття з хорового співу.
З питаннями щодо зарахування учнів на навчання до дитячої музичної школи та умов оплати за навчання  звертатися за тел. 5-15-05.
 
Інформація про роботу гуртків Фастівської станції юних натуралістів
 
Адреса: вул. Строкова, 18
Телефон: 6-92-05
Гурток, секція
 
Прізвище, ім’я,
по-батькові тренера
1
Природознавство для дітей
Дзюба Тетяна Анатоліївна
Сіляк Ольга Федорівна
2
Світ природи з елементами англійської мови
Дзюба Вікторія Павлівна
3
Фотонатуралісти
Дзюба Вікторія Павлівна
4
Мешканці живого куточка
Стецкевич Наталія Вікторівна
5
Рукоділля і флористика
Войтенко Наталія Валеріївна
6
Природа, фантазія, творчість
Войтенко Наталія Валеріївна
7
Природа в бісері
Мухіна Тетяна Станіславівна
8
Любителі сукулентних рослин
Мухіна Тетяна Станіславівна
9
Юні охоронці природи
 
10
Школа екологічного лідера
 
 
Інформація про роботу гуртків Фастівського центру
позашкільної роботи
Адреса: вул. Миру, 10
Телефон: 6-47-09; 6-42-19
Гурток, секція
 
Прізвище, ім’я,
по-батькові тренера
1
Початкового технічн. моделювання
Майданюк Максим Сергійович
2
Судномоделювання
Петренко Максим Леонідович
Петренко Леонід Андрійович
3
Космічного макетування та моделюв.
Федій Наталка Миколаївна
4
Виготовлення сувенірів
Кругліковська Наталя Борисівна
5
 Випалювання по тканині
Москаленко Наталія Анатоліївна
6
Паперопластики
Федій Наталка Миколаївна
7
«Геометричне моделювання»
Майданюк Галина Леонідівна
8
Історико-технічне стендове моделювання
Майданюк Максим Сергійович
9
«Історичне краєзнавство»
Ковальчук Галина Григорівна
10
«Декоративно-ужиткове мистецтво»
Долинківська Наталія Віталіївна
11
«Культура мови та спілкування»
Балушок-Цедзінська Ярослава Василівна
12
«Образотворче мистецтво»
Кудрявцева Ольга Євгеніївна
13
Худ. обробка шкіри
Кругліковська Наталя Борисівна
14
«Дизайн одягу»
Кругликівська Олена Леонідівна
15
«Малятко-дошкільнятко»
Петренко Ірина Миколаївна
16
Клуб “Надія”
Бобовнікова Людмила Петрівна
17
ТО «Основи учнівського  самоврядув.
Петренко Ірина Анатоліївна
18
Вокальний  гурток дівочий хор
Тхоржевська Світлана Петрівна
 
 
Інформація про роботу гуртків Фастівської школи народної майстерності
 
Адреса: вул. Соборна, 19
Телефон: 5-36-60
Гурток, секція
 
Прізвище, ім’я,
по-батькові тренера
1
Майстерня гончарства та ліплення
Древецький Анатолій Анатолійович
2
Майстерня витинанки
Зуєнко Оксана Володимирівна
3
Майстерня декоративного розпису
Пількевич Оксана Миколаївна
4
Клас історії  і теорії народного мистецтва та краєзнавства
Фльока Жанна Станіславівна
5
Майстерня бісеронанизування
Кривобок Валентина Іванівна
6
Клас історії  і теорії народного мистецтва та краєзнавства
Білик Тетяна Андріївна
7
Майстерня декоративного різьблення
Витвицький Михайло Михайлович
8
Майстерня декоративного розпису
Клас комплексного навчання
(учні 5-6 років)
Бугайова Тетяна Михайлівна
9
Майстерня килимарства
Клас комплексного навчання
(учні 7-8 років)
Кучерява Наталія Василівна
10
Майстерня бісеронанизування
Майстерня народної ляльки
Гуртова Олена Іллівна
11
Майстерня декоративного розпису
Місюра Вікторія Олександрівна
12
Майстерня писанкарства
Клас образотворчого мистецтва
Клас основ композиції
Павленко Наталія Станіславівна
13
Клас образотворчого мистецтва
Клас основ композиції
Клас комп’ютерної графіки
Омельчук Єлизавета Василівна
14
Майстерня декоративного малярства
Клас образотворчого мистецтва
Клас основ композиції
Гоптарева Тамара Миколаївна
15
Майстерня народної вишивки
Жовнір Олена Олександрівна
16
Клас «Крок в Європу» (з вивченням англійської мови та краєзнавства)
Жовнір Вадим Миколайович
 
 
 
Інформація про роботу гуртків Фастівської дитячо – юнацької
спортивної школи
Адреса: вул. Шевченка, 39
Телефон: 5-35-35
Гурток, секція
 
Прізвище, ім’я,
по-батькові тренера
1
Баскетбол
Тарнопольський Вілій Якович
2
Баскетбол
Пастушенко Алла Іванівна
3
Баскетбол
Четвертак Олександр Борисович
4
Баскетбол
Жуковська Ольга Славівна
5
Баскетбол
Скачкова Оксана Вікторівна
6
Баскетбол
Новаківська Натлаія Анатоліївна
7
Баскетбол
Свириденко Борис Іванович
8
Бокс
Войтенко Віктор Миколайович
9
Бокс
Брицький Юрій Леонідович
10
Дзюдо
Яківець Андрій Миколайович
11
Легка атлетики
Іванова Тетяна Олександрівна
12
Легка атлетика
Ржаніцин Павло Іванович
13
Футбол
Осколок Віталій Дмитрович
14
Стрільба кульова
Цисар Микола Омельянович
 

Джерело: fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "Перелік позашкільних гуртків, секцій та занять у м.Фастові"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь