У Фастові ветеранів–десантників нагородили грамотами

У Фастові ветеранів–десантників нагородили грамотами

Повітряно-десантні війська України виникли після проголошення нашою країною незалежності. До їхнього складу були включені частини армійської авіації, повітряно-десантні та десантно-штурмові частини повітряно-десантних військ СРСР, а також частини забезпечення та інфраструктура повітряно-десантних військ СРСР на території України.

 У подальшому розпочалось створення аеромобільних військ України. У липні, 2012 року  відповідно до Указу Президента України,   вони отримали нову назву: «Високомобільні десантні війська України».

Нині це високомобільні десантні війська (ВДВ) – окремий рід військ Збройних Сил України, який призначений для дій у тилу противника, дій у ході спеціальних, антитерористичних та миротворчих операцій і виконання завдань, які неможливо ефективно вирішити іншими силами та засобами.

З початку бойових дій на сході нашої країни Високомобільні десантні війська разом з іншими частинами та підрозділами Збройних Сил України героїчно протистоять російському агресору, щоденно, кров’ю і потом, а іноді й ціною власного життя підтверджуючи слушність свого відомого девізу: «Ніхто, крім нас!»

Відзначаючи важливу роль у забезпеченні обороноздатності держави, яку виконують високомобільні десантні війська, що знаходяться у складі Збройних Сил суверенної України, фастівчани приєднуються до привітань на адресу "Крилатих піхотинців", серед яких багато і наших земляків.

За   багаторічну віддану службу, сумлінну працю, активну життєву позицію та в зв᾽язку  з святкуванням Дня високомобільних десантних військ Збройних Сил України, міський голова М. Нетяжук видав розпорядження про нагородження грамотою  виконавчого комітету Фастівської міської ради ветеранів –десантників: Назаревича Ігоря Віктровича, Шумова Констянтина Юрійовича, Жгута Анатолія Анатолійовича, Рудяка Тимофія Ярославовича, Прокопенко Миколу Миколайовича, Федотова Олександра  Олександровича, Хуторного Євгенія Анатолійовича, Нагорного Дмитра Сергійовича, Гуменюка Дмитра Павловича.

Джерело: fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 0 до "У Фастові ветеранів–десантників нагородили грамотами"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь