ІV Меморіал пам’яті Руслана Закусіла

8 липня на СК «Машинобудівник» зібралися небайдужі до гри мільйонів люди, щоб присвятити свою футбольну майстерність трагічно загиблому чотири роки тому на робочому місці екс-гравцю команд «Мотор» і «Ветеран» Руслану Закусілу. Футбольні колективи «Мотор», «Преміум», «Ветеран» і «Олімп», складені із гравців, вік яких перевищував 35 років, у одноколовому турнірі визначали сильнішого.

І вже перші поєдинки підтвердили настрій на перемогу дворазового переможця змагань «Ветерана» і триразового срібного призера «Преміума». Але якщо перші без особливих зусиль завдяки голам Олега Ткачука (двічі), Юрія Рослова і Святослава Чечка розтрощили «Олімп» (4:0), то другі з потугами здолали залізничників (2:1). Наступні два поєдинки ледь не перевернули все з ніг на голову. Це «олімпівці» здобули вольову перемогу над підопічними Сергія Погребняка (2:1), а «Мотор» ледь не здолав «Ветерана», пропустивши круглого на останніх хвилинах матчу (2:2).  У заключних поєдинках «Преміуму» для першого тріумфу необхідно було долати опір «Ветерана» з будь-яким рахунком, а «Олімпу» – перемагати залізничників і сподіватися на нічию у протистоянні «Преміум» – «Ветеран». З першою частиною «олімпівці» справилися, перемігши «Мотор» (2:1), але «Ветеран» не став приймати участь у таких розкладах і просто розтрощив «Преміум» з рахунком 5:0, тим самим утретє поспіль виборовши перехідний Кубок пам’яті Руслана Закусіла.  «Олімп» залишився другим, а «Преміум» – третім.

Усі команди-призери нагороджені дипломами ФМФФ, а переможці у номінаціях «Кращий воротар», «Кращий захисник», «Кращий нападаючий» і «Кращий гравець турніру» відповідно Євген Чехович («Мотор»), Андрій Коваль («Преміум»), Михайло Максюк («Олімп») і Антон Шевченко («Ветеран») одержали з рук Володимира Івановича Закусіла спеціальні призи та книги Миколи Журби про спортивне життя Фастівщини. Після змагань учасники  Меморіалу відвідали могилу Руслана Закусіла, де згадали про нього теплим словом та  залишили ритуальну корзину квітів. Світла йому пам’ять!

Фастівська міська федерація футболу і сім`я Закусіло вдячні усім учасникам турніру за вшанування Руслана, моральну підтримку і надання життєвої енергії, Миколі Журбі, арбітрам Михайлу Пилипчуку і Віктору Денисюку, медпрацівнику Юрію Бережному за безпосередню участь у проведенні змагань.

Джерело: http://fmff.fastiv.info/

Поделиться

Комментариев 0 к "ІV Меморіал пам’яті Руслана Закусіла"

Добавить комментарий

Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь