Фастівчани вшанувати пам'ять загиблого рік назад воїна Віктора Іванети

Фастівчани вшанувати пам'ять загиблого рік назад воїна Віктора Іванети
Герої не вмирають!.. Це не просто вислів, який останнім часом в нашій країні звучить доволі часто, це не пусті слова, які треба час від часу комусь казати. Це крик душі, волання змучених болем сердець матерів, чиї сини загинули, мужньо захищаючи кордони рідної країни.
 
22 червня фастівчани зібралися у дворі будинку за адресою вул.Ярослава Мудрого, 38, щоб вшанувати пам'ять загиблого рік назад воїна, фастівчанина Віктора Іванети відкриттям меморіальної дошки на будинку, де проживав Герой.
 
… Віктор Іванета народився 08 грудня 1976 року в сім’ї робітників в с.Кропивня Іванківського району Київської області. У  1983 році пішов у перший клас Кропивнянської школи, яку закінчив у 1993 році. Після отримання атестату працював різноробочим в одній із київських військових частин. У 2002 році, одружившись, переїхав до міста Фастів із родиною. Невдовзі Віктор Станіславович став батьком двох чудових донечок 2004 та 2008 року народження.
 
З 2000 року працював слюсарем-складальником в ТОВ «Реклама-Сервіс» в с.Малютянка.
 Віктор був справжнім чоловіком та мав світлу душу. З 2008 року допомагав будувати Собор Святого Миколая у нашому місті. Не зміг залишатися осторонь подій на сході України, і у червні 2014 року пішов добровольцем у батальйон міліції «Київщина». Наприкінці 2015 року був переведений до полку «Миротворець». Отримав звання сержанта міліції.
 
 Та доля мала свої плани на кращого сина України і вирішила по-своєму. 23 червня, під час виконання службового обов’язку, Віктор Іванета загинув…
 
Вшанувати пам'ять Героя разом з  небайдужими фастівчанами прибули керівники міста на чолі з в.о.міського голови Оленою Зиковою, депутати міськради, представники поліції та голів комітетів самоорганізації населення усіх мікрорайонів міста.
 
Зі словами вдячності до дружини та доньки Віктора звернулася Олена Зикова. Вона нагадала присутнім, що саме завдяки таким чоловікам як Віктор Станіславович фастівчани сьогодні мають змогу жити під мирним небом. А меморіальна дошка на будинку повинна щодня нагадувати, кому саме ми повинні за це дякувати. До слів співчуття долучився і Сергій Дубчак – начальник сектору превенції Фастівського відділення поліції.
 
Традиційно пам'ять полеглого рік тому Героя вшанували хвилиною мовчання. Освятив меморіальну дошку о.Олег, настоятель УПЦ КП парафія Святої Трійці. А право відкрити меморіальну дошку було надано дружині та доньці Віктора Іванети.

 

Герої не вмирають!... Герої живуть в наших серцях. І житимуть доти, доки ми про них пам’ятатимемо. 

Поділитися

Коментарів 0 до "Фастівчани вшанувати пам'ять загиблого рік назад воїна Віктора Іванети"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь