А для веслувальників - …лижі

А для веслувальників - …лижі

Один із напрямків роботи Фастівської міськради – залучення молоді до здорового способу життя. З метою подальшого розвитку спорту та фізичної культури в міському бюджеті цього року було передбачено додаткові кошти для придбання спортивного інвентарю. За повідомленням відділу з питань молоді і спорту, значна частина з них уже освоєна.

Щоб закупити якісне і найбільш необхідне спортивне знаряддя, були проведені консультації з фахівцями галузі, вивчені пропозиції працівників спортивних закладів освіти. Взято до уваги і думки юних спортсменів.

Зважаючи на визначені пріоритети, найбільше нового спортивного спорядження отримали вихованці ДЮСШ «Локомотив». Ця школа має значну базу спортивних досягнень: багаторічну історію перемог, кваліфікований склад тренерів та талановитих вихованців. Безперечно, стимулюватиме їх покращувати результати придбання від найвідоміших світових виробників.

Відтепер юнаки відділення боксу матимуть змогу похизуватись і виявити завзяття на рингу у формі, взутті, боксерських рукавичках відомих брендів. Також з’явилися у них захисний шолом для боксу «Aiba» та  ракушка захисту паху.

Завдяки підтримці міської влади фастівські снайпери зможуть краще готуватися до змагань і обов’язково порадують новими спортивними успіхами, на заздрість багатьом суперникам виступаючи в спеціалізованій стрілецькій формі. Її для відділення кульової стрільби придбано два комплекти, які відповідають усім вимогам науково-технічного прогресу.

Допоможе збільшити кількість дітей, залучених до спорту, а також дозволить юним спортсменам з більшим комфортом займатися улюбленою справою та забезпечити комфортні умови тренувань і проведення змагань потрібне придбання і для відділення спортивної гімнастики.

Для того, щоб тримати себе у високій спортивній формі, потрібно тренуватися цілорічно, безперервно, незважаючи на пору року і примхи погоди. Особливо це стосується тих, хто обрав собі вид спорту – веслування та каное. Тому для їхнього відділення закуплено дев’ять пар лиж з взуттям.

Не забуто і прихильників футболу. На спортивний комплекс «Машинобудівник» та стадіон «Рефрижератор» вже надійшли п’ять пар воротарських сіток для великих полів, дві пари сіток для міні-футбольних воріт та ще кутові прапорці.

Таким чином проблема нестачі спортивного інвентарю поступово втрачає свою гостроту. Зрозуміло, для забезпечення повних умов для того, щоб і дорослим, і дітям було комфортно займатися спортом, ще далеко. Проте оновлений спортивний інвентар стане запорукою більш завзятішого заняття спортом та принесе нашому краю більше перемог та спортивних здобутків. Натомість, сподіватимемось, що вони віддячать нам новими перемогами у різних турнірах, досягнуть висот у спорті. Тим паче, що робота по зміцненню матеріально-технічної бази дитячо-юнацької спортивної школи продовжується.

Тетяна Садикова

Поділитися

Коментарів 0 до "А для веслувальників - …лижі"

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь