"У Фастова велике майбутнє", – голова правління Німецько-Української промислово-торговельної палати

"У Фастова велике майбутнє", – голова правління Німецько-Української промислово-торговельної палати

«Фастів – ідеальне місто для життя, до того ж у нього велике майбутнє, адже стоїть він на порозі великого економічного прориву». Такий висновок за результатами конференції «Презентація індустріально-логістичного потенціалу міста Фастова в рамках відзначення Дня Європи» 19 травня зробив почесний гість – голова правління Німецько-Української промислово-торговельної палати Александер Маркус.

Фастів активно розвивається, його економічний ріст є прикладом для багатьох невеликих міст країни. Саме тому перед фастівчанами постала потреба якісно презентувати себе, щоб зацікавити інвесторів. Також задумувалась конференція задля ознайомлення учасників з економічним потенціалом та з провідними підприємствами, які вже успішно реалізують власну діяльність на теренах Фастова. Досить символічно, що в переддень відзначення Дня Європи серед її гостей перебувало чимало представників закордонних структур.
 
Долучилися до даної конференції і представники Китаю, які вже мають досвід співпраці із містом та цілком задоволені вибором його в якості території розташування власних підприємств.
 
Міський голова Михайло Нетяжук розповів гостям про переваги Фастова, окресливши не лише сильні, а й слабкі сторони. Проте на тлі переваг вони здаються незначними. Та наголосив, що одна із першочергових задач – залучення інвестицій, адже це і є рушійною силою економічного, а  відтак і соціального розвитку міста.
 
До слова був запрошений радник канцелярії по торгово-економічним питанням при Посольстві КНР в Україні Лі Дзю. Пан Лі повідомив, що Фастів давно цікавить для його колег, тут вже успішно провадять власну діяльність кілька підприємств з китайськими інвестиціями. Безперервне покращення інвестиційної платформи, розкриття місцевих ресурсів – саме це, за словами пана Лі, привертає до міста потенційних інвесторів.
 
Із щирим захопленням про Фастів говорив голова правління Німецько-Української промислово-торговельної палати Александер Маркус. Пан Александер наголосив на тому, що розвиток України починається саме в регіонах. Приклад активності, який виявляє наше місто, є запорукою успішного економічного відродження країни в цілому. Фастів, за словами гостя, має вигідне розташування, тому тут варто розвивати логістику та потужно використати логістичну прив’язку.
 
Варто зазначити, що пан Александер правильно відчув міські настрої. Очільник Фастова Михайло Нетяжук розповів присутнім не лише про реалізацію проекту «Індустріальний парк», який стартував та має перші напрацювання, а й про те, що в місті вже складаються плани створення повноцінного логістичного хабу.
До слова в ході конференції були запрошені директор ТОВ «ЕКО- ВТОР» Хе Шенгень та директор ТОВ «Полігрін» Володимир Голосов. Керівники підприємств, які успішно провадять виробничу діяльність у місті, розповіли про його переваги,  поділилися досвідом роботи та повідомили, що цілком задоволені вибором для розміщення власних підприємств.
 
Потенційні інвестори – гості міста – також відвідали міські підприємства ДП філія «Рефрижираторна вагонна компанія» ПАТ «Укрзалізниця», логістичний термінал «ФЛК-Інвест» та ТОВ «Пивоварня Зіберта». Вони тут оцінили роботу фастівчан та поспілкувались із керівниками даних підприємств, уточнивши особливості їх діяльності.
 
На завершення міський голова Михайло Нетяжук повідомив гостям і про плани. Так, Фастів знаходиться в процесі приєднання до європейської ініціативи «Мери – за економічний розвиток». Для реалізації її  вже надіслано заявку на формування виробничо-логістичного кластеру. В ній зосереджується увага на перетині у місті важливих автомобільних та залізничних шляхів, які дають змогу за потреби легко діставатися не лише до наземних, але й водних та повітряних транспортних засобів.
Гості належним чином відзначили Фастів, в якому вдало поєднується сільське господарство та логістика, промисловість, винесена за місто в промзону, та мальовнича природа.
 
Отже, всі дороги ведуть до Фастова. Тут готові гостинно зустріти всіх, хто їде з добрими намірами, хто заради спільних інтересів прагне налагодити обопільно корисну справу.
 
Джерело: fastiv-rada.gov.ua

Поділитися

Коментарів 1 до ""У Фастова велике майбутнє", – голова правління Німецько-Української промислово-торговельної палати"

  1. Богдан Яременко
    Богдан Яременко 26.05.2017 0
    Поспішайте поки Біла Церква не запустила свій логістичний індустріальний парк

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, будь-ласка, авторизуйтесь